ROWENTA Sušič vlasov Rowenta Silence Ac CV7920F0

Sušič vlasov Rowenta Silence Ac CV7920F0
Ultra tichý fén

Silence AC: ultra tichý fén. Vysoko výkonný a ultra tichý fén Silence AC zachováva až o 25 %** viac hydratácie vďaka technológii Hydra Protect Technology pre zdravý lesk vlasov. Jeho unikátny povrch tvorený kašmírom a keratínom s obsahom arganového oleja spolu s ionizátorom zanecháva vlasy lesklé a hebké bez krepatenia a patentovaný profesionálny AC motor s príkonom 2300 W zaisťuje rýchle sušenie - to všetko mimoriadne potichu!

Referenčné číslo : CV7920F0

*V porovnaní so štandardným AC fénom tej istej značky

**Testované na tom istom výrobku v porovnaní so sušením na maximálnom nastavení a zrýchleným prúdom vzduchu (nastavenie Boost).

Výhodyproduktu

Mimoriadne tiché a výkonné sušenie s fénom Silence AC

Užite si rýchle a pritom mimoriadne tiché sušenie s fénom Silence AC.

Ide o ultra tichý fén, ktorého patentovaný motor profesionálnej kvality s príkonom 2300 W zaisťuje vysokú účinnosť, zatiaľ čo technológia Hydra Protect zachováva až o 25 %** viac prirodzenej hydratácie vlasu pre nádherne lesklé a zdravé vlasy.

V kombinácii s unikátnym povrchom z kašmíru a keratínu s obsahom arganového oleja pomáha fén predchádzať poškodeniu vlasov a jeho generátor záporných iónov zanecháva vlasy hebké bez krepatenia a lesklé.

Všetko dopĺňa 8 mm úzky koncentrátor pre dokonale precíznu úpravu účesu, difuzér pre zväčšenie prirodzeného objemu a vytvorenie vĺn a šesť stupňov individuálneho nastavenia prúdu vzduchu a teploty podľa vášho typu vlasov.

Silence AC: ultra tichý fén pre nádherné vlasy.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Rýchlosť vzduchu (km/h) 120  
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Turbo    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Kašmír Keratín  
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
   
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru AC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Black & Pink Cinnamon  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.