ROWENTA Zastrihávač Rowenta Advancer Xpert TN5241F4

Zastrihávač Rowenta Advancer Xpert TN5241F4
MIMORIADNE VÝKONNÝ ZASTRIHOVACÍ VÝKON
Zastrihávač vlasov Rowenta Advancer kombinuje dokonalé zastrihávanie a dlhodobý výkon. Tento zastrihávač ponúka široký rad veľmi presných nastavení spolu s vyhradeným hrebeňovým nadstavcom na fúzy a zaisťuje presné a osobne prispôsobené výsledky pri úprave vlasov i fúzov. Udržujte svoj skvelý vzhľad kedykoľvek a kdekoľvek vďaka mimoriadne dlhej výdrži batérie a vysoko presnej úprave detailov.

Referenčné číslo : TN5241F4

Výhodyproduktu

Zastrihávač Rowenta Advancer: Dokonalý zážitok zo zastrihávania

Doprajte si jedinečný zážitok so zastrihávačom vlasov Rowenta Advancer. Jeho vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú titánovú vrstvu, ktorá umožňuje dlhodobú ostrosť a dokonalé zastrihávanie jedným ťahom - vďaka funkcii turbo si poradí i s veľmi hustými vlasmi a bradou. Prispôsobte si výsledky do najmenších detailov so 45 dĺžkami zastrihávania, od 0.5 mm do 30 mm, s presnosťou na 1 mm. Ideálny na zastrihávanie vlasov a chĺpkov s nasadeným hrebeňovým nadstavcom na fúzy s presnosťou 0.5 mm. Tento zastrihávač sa dodáva s lítiovo-iónovou batériou s dlhou životnosťou, ktorá ponúka až 120 minút bezkonkurenčnej výdrže batérie a funkciu rýchleho nabíjania pre ešte väčšie pohodlie. Inteligentný indikátor stavu batérie vám poskytne istotu a možnosť použitia s káblom či bez neho ešte viac zjednodušuje používanie. Elektrický zastrihávač vlasov Rowenta Advancer má kompaktný a moderný dizajn s umývateľnými čepeľami pre dokonalú hygienu a obsahuje ochranné puzdro pre bezpečné uskladnenie a prenosnosť.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6500  
Nastavenie rýchlosti 2  
Turbo rýchlosť    
PRESNOSŤ
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
1 mm  
Oblasti zastrihnutia Vlasy + brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Šírka čepele na zastrihávanie vlasov 42  mm
Typ nadstavca na vlasy Nastaviteľný  
Počet nadstavcov na vlasy 2  
Nadstavec na vlasy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 29  
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 1 až 15 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 29  
1  
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Počet batérií 1  
Men  
0,5 to 30 mm  
Prevádzková doba 120 min  
Čas dobíjania 1h30  h
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LCD  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Farba Čierna/modrá  
Voltage 100-240  V
   
   
   
   
   
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.