Záručná lehota v Slovenskej republike pre všetky rady spotrebičov Rowenta sú 2 roky.
 
Dvojročná záručná doba Rowenta sa vzťahuje iba na domáce a súkromné použitie. Pre všetky ostatné použitia je obmedzená na 1 ročnú komerčnú záruku. Ak si chcete prezrieť záručné podmienky pre svoj spotrebič, vyberte jeden z nižšie uvedených radov výrobkov.

Ako môžem nechať opraviť svoj elektrický spotrebič, ktorý je v záruke?

  • Váš spotrebič bol zakúpený u predajcu našej značky: odneste spotrebič spolu s dokladom o kúpe do jedného z našich servisov, ktorý je najbližšie k vášmu domovu kliknutím tu, a využite náš záväzok opraviteľnosti.
  • Alebo ho odneste na predajné miesto, kde ste ho zakúpili (alebo sa obráťte priamo na svojho predajcu, ak ste ho zakúpili online).

Ako môžem nechať opraviť svoj elektrický spotrebič, ktorý už nie je v záruke?

Nenašli ste požadované informácie? nás

Nenašli ste požadované informácie? nás

Záruka na doplňky, náhradní díly a kuchyňské náčiní

Nenašli ste požadované informácie? nás

L‘OREAL-PROFESSIONAL MEDZINÁRODNÁ ZÁRUKA

Nenašli ste požadované informácie? nás

L‘OREAL MEDZINÁRODNÁ ZÁRUKA

Nenašli ste požadované informácie? nás

Čo je medzinárodná záruka?

  • Ide o záruku, ktorá vám umožňuje využívať všetky jej výhody bez ohľadu na krajinu nákupu spotrebiča a bydliska, a to vo všetkých krajinách uvedených vyššie v dokumente na stiahnutie.
  • Záručné lehoty spotrebičov sa však môžu v jednotlivých krajinách líšiť. V takom prípade je potrebné vziať do úvahy dĺžku záruky podľa krajiny, kde je spotrebič reklamovaný.

Balíčky opráv Jednorazová pevná cena opravy

Prestal váš spotrebič Rowenta fungovať? Vedeli ste, že na Slovensku si ho teraz môžete nechať opraviť za veľmi prijateľnú cenu?

Balíčky Jednorazová pevná cena opravy sú lacnejšie ako nákup nového spotrebiča a umožní vám ho opraviť za vopred známu cenu bez ohľadu na jeho poruchu. Diagnostika je vykonaná zadarmo a cena zahŕňa diely a prácu: platíte vopred a nemáte žiadne ďalšie náklady!

Niektoré ponuky Jednorazové pevné ceny opravy môžu zahŕňať dopravu kuriérom a vrátenie spotrebiča do autorizovaného servisu, pokiaľ ho vo svojom okolí nemôžete nájsť.

Zároveň na vykonanú opravu získavate šesťmesačnú záruku od dátumu vyzdvihnutia opraveného spotrebiča (podľa podmienok medzinárodnej záruky)

 

Nájsť ponuku Jednorazová pevná cena opravy

 

Náš obchod s náhradnými dielmi a príslušenstvom

Môžete si tu objednať náhradné diely, stiahnuť návod na použitie alebo sa pozrieť na videá.

Ide o najlacnejšie riešenie, ktoré však vyžaduje určitú demontáž a opätovnú montáž. V prípade opravy svojpomocne nie je možné poskytnúť záruku.

 

Prejdite do obchodu s príslušenstvom

 

Čo je záväzok opraviteľnosti 15 rokov za primeranú cenu?

Súčasťou nášho 15-ročného záväzku opraviteľnosti sú náklady na diely za primeranú cenu a dostupná sieť autorizovaných servisov.

Príklad: Veko vášho spotrebiča Rowenta sa už nedoviera a na váš spotrebič sa už nevzťahuje záruka? Nemusíte kupovať celý spotrebič znova! Veko si môžete objednať v našom obchode s príslušenstvom.

Takto si môžete svoj spotrebič užívať dlhšie a príroda vám poďakuje! Súčasťou nášho záväzku opraviteľnosti našich spotrebičov po dobu 15 rokov za primeranú cenu sú aj náklady na opravu dielov a dostupnosť siete autorizovaných servisov, ktoré tieto opravy vykonávajú.