O NÁS

O spoločnosti Rowenta

Už od roku 1909 priťahuje nemecká značka Rowenta tých najnáročnejších zákazníkov vysoko kvalitnými produktami, ktoré zaručujú dokonalé výsledky.

Rowenta ponúka široký sortiment produktov, v ktorých sa snúbi bezkonkurenčný technologický výkon, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti.

Jej poslaním je zaisťovať každodennú pohodu jej používateľov, a to prostredníctvom vysoko inteligentných riešení pre vysávače, žehličky, parné generátory, sušiče vlasov a epilátory. Rowenta, ktorá je vždy priekopníkom v odbore, sa viac ako desať rokov venuje vývoju eko-inteligentných produktov. Rowenta, ktorá je lojálna voči svojim hodnotám, vstúpila do partnerstva so Svetovým fondom na ochranu prírody (WWF). V rámci tejto spolupráce stavia ekologický dizajn do popredia inovatívneho procesu značky.

Inovátori

Skupina Groupe SEB uvádza každý rok na trh viac ako 250 nových produktov.

Taká miera inovácie je možná nielen vďaka tímom výskumu a vývoja, ale tiež vďaka nášmu prístupu, ktorý spočíva v „otvorených inováciách“. Ak sa chcete ku komunite pridať, navštívte náš špeciálny web.

www.innovate-with-groupeseb.com

Groupe SEB

Zoznámte sa so skupinou Groupe SEB, svetovým lídrom v oblasti malých domácich spotrebičov.

Skupina Groupe SEB je aktívna v takmer 150 krajinách. Na všetkých kontinentoch zaujíma popredné postavenie na trhu, a to vďaka širokému a vysoko rôznorodému sortimentu produktov a mimoriadnemu portfóliu značiek.

www.groupeseb.com