ROWENTA Oválna kefa Volumizer Rowenta CF6135F0

Oválna kefa Volumizer Rowenta CF6135F0
Zoznámte sa s novým rozmerom 3D volumizácie pre 2x väčší objem*
Teplovzdušná kefa Rowenta Volumizer má tri funkcie sušenia a tvarovania pre nádherný účes a neuveriteľný objem pre každý deň. Technológia 3D Volume Booster kombinuje silný prúd vzduchu a špeciálne navrhnuté rozloženie štetín pre bezkonkurenčné nadvihnutie vlasov od korienkov. Oválna XL kefa tvaruje vlasy počas sušenia a dodáva im prirodzený objem od korienkov až po končeky. Objavte sušenie vlasov s dodatočnou dávkou nádherného a pútavého objemu – spolu so žiarivým leskom a sušením, ktoré vás nikdy nesklame.

Referenčné číslo : CF6135F0

*Percepčný test v porovnaní s vlasmi, ktoré uschli prirodzene, 30 dobrovoľníkov, 1 mesiac, Francúzsko 2021

*Percepčný test v porovnaní s vlasmi, ktoré uschli prirodzene, 30 dobrovoľníkov, 1 mesiac, Francúzsko 2021. **Percepčný test v porovnaní s bežným spôsobom sušenia vlasov, 30 dobrovoľníkov, 1 mesiac, Francúzsko 2021

Teplovzdušná kefa s technológiou 3D tvarovania, ktorá dodá štýlu a kráse úplne nový rozmer.

Teplovzdušná kefa Rowenta Volumizer je revolučný stylingový nástroj navrhnutý tak, aby starostlivosti o vlasy dodal úplne nový rozmer Zažite rozdiel v sušení vďaka trom funkciám - sušeniu, ktoré dvíha korienky vlasov, tvarovaniu a podpore prirodzeného objemu vašich vlasov. Navyše s XL oválnou hlavicou pre rýchle sušenie. Doprajte si nádherný vzhľad každý deň vďaka 4 ionizačným výstupom vypúšťajúcim milióny iónov a 360° pokrytiu, vďaka čomu budú vaše vlasy hladké, lesklé a nádherne žiarivé.

Technické parametre / porovnanie

Farba zástrčky biela  
Tvar zástrčky Priama zástrčka  
Typ zástrčky EUR  
Voltage 220-240  V
Farba biela a ružové drevo  
Nastavenie rýchlosti / teploty 3  
Nastavenie prúdenia vzduchu 3  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Soft air    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Typy štetín Prirodzené  
Tvar Iný  
Ionizátor    
Chladná špička    
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.