ROWENTA x KARL LAGERFELD Zastrihávač brady Rowenta Forever Sharp

Zastrihávač brady Rowenta Forever Sharp
Zastrihávanie, tvarovanie a holenie pre dokonalú bradu
So zastrihávačom brady Forever Sharp získate všestranné riešenie 3 v 1 na zastrihávanie, tvarovanie a holenie* pre dokonalú bradu. Samoostriace čepele zo 100% nehrdzavejúcej ocele sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné každodenné používanie. Vodotesný a bezdrôtový dizajn je prísľubom praktického použitia hoci aj v sprche. A to všetko s dlhou výdržou: Batéria poskytuje až 90 minút výkonu a indikátor LED zobrazuje stav batérie – pre pokojnú úpravu bez starostí. Tento výrobok má aj čepele navrhnuté tak, aby vydržali 15 rokov.*

Referenčné číslo : TN602LF0

*Neholí tak hladko ako klasický holiaci strojček ***Mini tvarovacia hlavica sa môže používať na vlhkú pokožku, ale nie vo vode

*Mini tvarovacia hlava sa môže používať na vlhkú pokožku, ale nie vo vode **Neholí tak hladko ako klasický holiaci strojček ***Interný test výdrže čepele podľa protokolu Groupe SEB (2022)**

Výhodyproduktu

Zastrihávač brady pre ikonický vzhľad

Postarajte sa o dokonalý vzhľad svojej brady každý deň so zastrihávačom Forever Sharp – všestranným, vodoodolným* zastrihávačom 3 v 1, ktorý zastriháva, tvaruje a holí** pre štýlový a upravený vzhľad. Objavte dokonalé riešenie pre dokonalú bradu! Samoostriace čepele zo 100% nehrdzavejúcej ocele nie je potrebné nikdy vymieňať*** a zaručujú vynikajúcu účinnosť a presné zastrihávanie jedným ťahom. Lítium-iónová batéria poskytuje až 90 minút výkonu a používanie bez stresu  

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Nehrdzavejúca oceľ  
Rýchlosť motoru (ot/min) 8 000  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada  
4  
5 mm  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 4  
Presná čepeľ na fúzy    
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Počet batérií 1  
Men  
Prevádzková doba 120 min.  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Technické špecifikácie
Farba Čierna/červená  
Napätie 100-240  V
   
   
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.