ROWENTA x KARL LAGERFELD Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict CF471LF0

Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict CF471LF0
1 nástroj, 4 štýly vĺn: Vyberte si ten svoj
Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict vám poskytne štyri nádherné účesy, ktoré urobia dojem. Objavte svoj dokonalý vlnitý štýl so štyrmi ľahko použiteľnými nastaveniami polohy pre prirodzené vlny, plážové vlny, jemné a elegantné vlny alebo výrazné a oslnivé vlny. Šesť digitálnych teplôt (až do 210 °C), ktoré sú nastaviteľné podľa typu vlasov, spolu s pokročilými funkciami pre ľahký styling každý deň – to všetko v ergonomickom a modernom dizajne.

Referenčné číslo : CF471LF0

Kulma na vlasy, ktorá vám pomôže vytvoriť vlny ako z kaderníckeho salónu.

Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict vytvára účesy ako z kaderníckeho salónu v štyroch rôznych variantoch vĺn pre nádherné a ľahké výsledky. Styling nikdy nebol jednoduchší vďaka ľahko použiteľným nastaveniam hĺbky a teploty podľa typu vlasov pre prirodzené vlny, plážové vlny, jemné vlny alebo výrazné vlny podľa vášho priania. Objavte jednoduchý styling na profesionálnej úrovni s nádhernými výsledkami pri každom použití.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 120° – 210°  
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Vlny  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Viac priemerov    
Nastaviteľný čas natáčania Nie  
Automatické otáčanie Nie je relevantný  
Nastavitelná teplota 120° – 210°  °C
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote Nie je relevantný  
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Chladná špička    
Komfort pri používaní
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Voltage 220-230  V
360° otočný kábel    
Farba ČERVENÁ A ČIERNA KL  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.