ROWENTA BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540F0

BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540F0
Profesionálne sušenie vlasov, nádherný objem  

ROTAČNÁ KEFA, KTORÁ AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH BEZ NÁMAHY ZABEZPEČÍ PROFESIONÁLNE SUŠENIE VLASOV PRE DOKONALÝ LESK A STAROSTLIVOSŤ

Kefa Brush Activ Premium Care kefa s prírodnými štetinami z diviaka pre maximálny objem a lesk vlasov. Táto otáčavá kefa zaisťuje bezchybnú úpravu účesu pomocou automatickej rotácie doprava alebo doľava. Príkon 1000 W prináša účinné a ľahké sušenie vlasov s rýchlymi a profesionálnymi výsledkami a dve veľkosti kefy umožňujú úpravu vlasov všetkých dĺžok. Povrchovú úpravu s obsahom kašmíru, keratínu a arganového oleja dopĺňajú dvojité ionizátory, ktoré dodávajú žiarivý lesk a účesy ako od kaderníka dosiahnuteľné aj v domácich podmienkach. Kefa sa točí aj pri nastavení v polohe studený vzduch.

Referencia : CF9540F0

KVALITA AKO OD KADERNÍKA AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH, S MAXIMÁLNYM OBJEMOM A LESKOM

Brush Activ' Premium Care, dokonalý nástroj pre vytvorenie elegantného a luxusného vzhľadu v pohodlí vášho domova, bez jedinej chybičky suší a tvaruje vlasy a dosahuje skvelé a profesionálne výsledky.

Táto rotačná kefa v kvalite profesionálneho kaderníckeho nástroja je vybavená dvojitými ionizátormi, ktoré generujú až 40-krát viac iónov* s cieľom redukovať krepatenie a statickú elektrinu a dosiahnuť hladké, lesklé a ľahko upraviteľné vlasy.

Skvelé výsledky dopĺňa mimoriadne pohodlné použitie, keďže motor s príkonom 1000 W zaisťuje takmer okamžite výsledky ako z kaderníckeho salónu a dva ľahko použiteľné prepínače rotácie umožňujú otáčanie vľavo aj vpravo pri intuitívnom postupe sušenia vlasov.

S modernými funkciami, ako je trojstupňové nastavenie rýchlosti/teploty a funkcie chladného vzduchu pre dlhotrvajúce výsledky, dvojitý ionizátor, povrch s arganovým olejom, kašmírom a keratínom.

s novou kefou Brush Activ' Premium Care máte úžasný lesk a ohromujúci objem na dosah ruky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1000  W
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Nastavenie prúdenia vzduchu 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Kašmírový keratín  
Funkcia Ohrievanie, fúkanie a otáčanie  
Typy štetín Prirodzené  
Priemer 40-50  mm
Viac priemerov    
Tvar Okrúhly  
Automatické otáčanie    
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Striedavé otáčanie YES  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Kryt kefy    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba Metal cinnamon pink & White & Aluminium  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.