ROWENTA BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540F0

BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540F0
Profesionálne sušenie vlasov, nádherný objem  

ROTAČNÁ KEFA, KTORÁ AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH BEZ NÁMAHY ZABEZPEČÍ PROFESIONÁLNE SUŠENIE VLASOV PRE DOKONALÝ LESK A STAROSTLIVOSŤ

Kefa Brush Activ Premium Care kefa s prírodnými štetinami z diviaka pre maximálny objem a lesk vlasov. Táto otáčavá kefa zaisťuje bezchybnú úpravu účesu pomocou automatickej rotácie doprava alebo doľava. Príkon 1000 W prináša účinné a ľahké sušenie vlasov s rýchlymi a profesionálnymi výsledkami a dve veľkosti kefy umožňujú úpravu vlasov všetkých dĺžok. Povrchovú úpravu s obsahom kašmíru, keratínu a arganového oleja dopĺňajú dvojité ionizátory, ktoré dodávajú žiarivý lesk a účesy ako od kaderníka dosiahnuteľné aj v domácich podmienkach. Kefa sa točí aj pri nastavení v polohe studený vzduch.

Referencia : CF9540F0

KVALITA AKO OD KADERNÍKA AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH, S MAXIMÁLNYM OBJEMOM A LESKOM

Brush Activ' Premium Care, dokonalý nástroj pre vytvorenie elegantného a luxusného vzhľadu v pohodlí vášho domova, bez jedinej chybičky suší a tvaruje vlasy a dosahuje skvelé a profesionálne výsledky.

Táto rotačná kefa v kvalite profesionálneho kaderníckeho nástroja je vybavená dvojitými ionizátormi, ktoré generujú až 40-krát viac iónov* s cieľom redukovať krepatenie a statickú elektrinu a dosiahnuť hladké, lesklé a ľahko upraviteľné vlasy.

Skvelé výsledky dopĺňa mimoriadne pohodlné použitie, keďže motor s príkonom 1000 W zaisťuje takmer okamžite výsledky ako z kaderníckeho salónu a dva ľahko použiteľné prepínače rotácie umožňujú otáčanie vľavo aj vpravo pri intuitívnom postupe sušenia vlasov.

S modernými funkciami, ako je trojstupňové nastavenie rýchlosti/teploty a funkcie chladného vzduchu pre dlhotrvajúce výsledky, dvojitý ionizátor, povrch s arganovým olejom, kašmírom a keratínom.

s novou kefou Brush Activ' Premium Care máte úžasný lesk a ohromujúci objem na dosah ruky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1000  W
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Nastavenie prúdenia vzduchu 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Kašmírový keratín  
Funkcia Ohrievanie, fúkanie a otáčanie  
Typy štetín Prirodzené  
Priemer 40-50  mm
Viac priemerov    
Tvar Okrúhly  
Automatické otáčanie    
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Striedavé otáčanie YES  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Kryt kefy    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240   
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba Metal cinnamon pink & White & Aluminium  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.