ROWENTA Kulma Rowenta Premium Care Precious Curls CF3460F0

Kulma Rowenta Premium Care Precious Curls CF3460F0
Nádherné vlny a dokonalá starostlivosť pre každý typ vlasov.

Kulma Premium Care Precious Curls vytvára nádherné vlny a ponúka maximálnu ochranu a komfort. Je vybavená inovatívnymi funkciami pre ľahký styling: voliteľné nastavenia podľa všetkých typov vlasov, integrovaný časovač, ktorý kontroluje dobu natáčania a bráni prehriatiu vlasov, a unikátny patentovaný povrch Cashmere Keratin s arganovým olejom pre nádherné a dokonale natočené vlasy.  

Referenčné číslo : CF3460F0

41,90 €1 EUR 41.9
1. Odporúčaná cena. Nejde o cenu minimálnu ani záväznú. Vrátane príspevku na ekologickú likvidáciu.

Dokonalá starostlivosť a skvelé natočenie vlasov

Pre dokonalé vlny presne vo vašom štýle ponúka kulma Premium Care Precious Curls nekonečné možnosti stylingu s maximálnou starostlivosťou. 3 programy starostlivosti zaisťujú ideálnu kombináciu teploty a doby natáčania podľa typu vlasov pre okúzľujúce a zdravé vlasy. Zdokonalené funkcie poskytujú ľahké natáčanie vlasov s maximálnou ochranou. 3 rôzne nastavenia doby natáčania vám umožňujú zvoliť si svoj štýl od voľných a vlnitých vlasov až po pevné a živé lokne. Unikátny patentovaný povrch Cashmere Keratin s obsahom arganového oleja a integrovaný časovač, ktorý riadi natáčanie, zaistia nádherné vlny bez rizika prehriatia vlasov. LCD displej ponúka vysoko presnú kontrolu teploty. Premium Care Precious Curls: dokonalé natáčanie vlasov s maximálnou starostlivosťou pre vaše vlasy.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 8  
Zdokonalený povrch Kašmírový keratín  
Funkcia Kučery  
Tvar Okrúhly  
Nastaviteľný čas natáčania Yes  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote    
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Komfort pri používaní
Automatické vypnutie YES  
Displej LCD  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Závesné pútko    
Zámok teplotného nastavenia    
Časovač Automatický  
Zvukový signál "koniec natáčania"    
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Hliník  
Farba Snow white & metal cinnamon pink  
Typ zástrčky EUR  
   
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.