ROWENTA Čistiaca kefka na tvár Rowenta Anti-Blemish LV4010F0

Čistiaca kefka na tvár Rowenta Anti-Blemish LV4010F0
Jemná denná starostlivosť o pleť – len 1 minútu pre jemnejšiu pleť bez lesku.
Dokonalá a čistá pleť je teraz na dosah vďaka prístroju ROWENTA Anti-Blemish Face Brush. Tento vysoko výkonný nástroj starostlivosti o pleť vyhladí pokožku v 100 % prípadov* pre hladkú tvár bez nedokonalostí, so zníženými pórmi a bez vysušovania. A to všetko vďaka 1-minútovej starostlivosti o pleť pre výnimočnú krásu každý deň.

Referenčné číslo : LV4010F0

* % testujúcich používateľov sa zhodlo - 3-mesačný test vnímania prístroja - 3 dobrovoľníkov - % vyjadrení - Francúzsko

Anti-Blemish Čistiaca kefka na tvár: Jemnejšia pleť bez nedokonalostí

ROWENTA Anti-Blemish Face Brush je váš nový nenahraditeľný nástroj starostlivosti o pleť. Jemná a upokojujúca 1-minútová starostlivosť o pleť, ktorá pleť rozjasní a znižuje póry. Objavte skvelé výsledky, ktoré sa dajú ľahko dosiahnuť. 100 % používateľov* uviedlo jasnejšiu pleť každý deň. 95 % používateľov* zaznamenalo zmenšenie pórov a nedokonalostí pleti, čo im dodáva sebavedomie a pocit sviežosti. Táto vysokoúčinná kefka na čistenie tváre vytvára hladšiu pokožku, ktorá je jemná na dotyk bez toho, aby zbavovala pokožku prirodzenej hydratácie. Výnimočný výkon v kombinácii s jednoduchým používaním vytvára nástroj, ktorý sa ľahko začlení do každodennej starostlivosti o pleť a poskytuje vysoko účinné odličovanie. Kefka na tvár ROWENTA Anti-Blemish: Nikdy nebolo také jednoduché vyzerať skvele.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 100-240  V
Oblasť použitia Face  
Druh pleti All skins  
Exfoliácia    
Vibrácie    
Napájací zdroj Dobíjací  
Typ batérie Lithium ion  
Kompaktný    

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.