ROWENTA Čistiaca kefka na tvár Rowenta Anti-Blemish LV4010F0

Čistiaca kefka na tvár Rowenta Anti-Blemish LV4010F0
Jemná denná starostlivosť o pleť – len 1 minútu pre jemnejšiu pleť bez lesku.
Dokonalá a čistá pleť je teraz na dosah vďaka prístroju ROWENTA Anti-Blemish Face Brush. Tento vysoko výkonný nástroj starostlivosti o pleť vyhladí pokožku v 100 % prípadov* pre hladkú tvár bez nedokonalostí, so zníženými pórmi a bez vysušovania. A to všetko vďaka 1-minútovej starostlivosti o pleť pre výnimočnú krásu každý deň.

Referenčné číslo : LV4010F0

* % testujúcich používateľov sa zhodlo - 3-mesačný test vnímania prístroja - 3 dobrovoľníkov - % vyjadrení - Francúzsko

Anti-Blemish Čistiaca kefka na tvár: Jemnejšia pleť bez nedokonalostí

ROWENTA Anti-Blemish Face Brush je váš nový nenahraditeľný nástroj starostlivosti o pleť. Jemná a upokojujúca 1-minútová starostlivosť o pleť, ktorá pleť rozjasní a znižuje póry. Objavte skvelé výsledky, ktoré sa dajú ľahko dosiahnuť. 100 % používateľov* uviedlo jasnejšiu pleť každý deň. 95 % používateľov* zaznamenalo zmenšenie pórov a nedokonalostí pleti, čo im dodáva sebavedomie a pocit sviežosti. Táto vysokoúčinná kefka na čistenie tváre vytvára hladšiu pokožku, ktorá je jemná na dotyk bez toho, aby zbavovala pokožku prirodzenej hydratácie. Výnimočný výkon v kombinácii s jednoduchým používaním vytvára nástroj, ktorý sa ľahko začlení do každodennej starostlivosti o pleť a poskytuje vysoko účinné odličovanie. Kefka na tvár ROWENTA Anti-Blemish: Nikdy nebolo také jednoduché vyzerať skvele.

Technické parametre / porovnanie

Voltage 100-240  V
Oblasť použitia Face  
Druh pleti All skins  
Exfoliácia    
Vibrácie    
Napájací zdroj Dobíjací  
Typ batérie Lithium ion  
Kompaktný    

Dokumentácia

Časté otázky

Modré LED svetlá sú známe svojimi čistiacimi vlastnosťami. Aby ste dosiahli úplné vyčistenie, hlavica kefky musí zostať najmenej 3 hodiny v sanitačnej zóne s modrým LED svetlom.

Aby ste sanitačnú zónu mohli aktivovať, musíte zariadenie nabiť.

Použitá literatúra: „Účinná liečba acne vulgaris pomocou vysoko intenzívneho svetelného zdroja s úzkym pásmom žiarenia 405 – 420 nm“. Monica Elman, Michael Slatkin & Yoram Harth, J Cosmetic & Laser Ther 2003; 5: 111 – 116
S týmto zariadením sú kompatibilné čistiace prípravky, ako sú čistiace peny, vody, gély alebo mydlá.

Kefka na tvár pokožku jemne exfoliuje, preto neodporúčame, aby ste ju používali s exfoliačnými a abrazívnymi výrobkami, napríklad pílingmi alebo ílmi. Ďalšie informácie nájdete v používateľskej príručke.
Áno, táto kefka je 100 % vodotesná a môžete ju používať aj počas sprchovania. Nabíjacia základňa však musí zostať na suchom a chladnom mieste.
Pokiaľ trpíte nejakým kožným ochorením, odporúčame vám, aby ste sa pred použitím tohto výrobku obrátili na lekára alebo dermatológa.
Kefku treba po každom použití opláchnuť vodou a osušiť uterákom. Lepšie výsledky dosiahnete, keď budete hlavice kefky meniť každé 3 mesiace. Môžete ich kúpiť samostatne ako príslušenstvo.
Na nabíjanie zariadenia používajte iba nabíjaciu základňu dodanú s výrobkom. Nabíjanie prebieha pomocou indukcie: stačí skontrolovať, či je nabíjacia základňa pripojená k sieti a či je kefka na tvár správne vložená do základne. Keď sa kefka na tvár nabíja, v sanitačnej zóne svieti modré LED svetlo.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Všetky 3 hlavice kefky (Purifying, Sensitive, Delicate Silicone) sú vhodné pre každý typ pleti. Vašej pleti však môže viac vyhovovať hlavica kefky Sensitive alebo hlavica kefky Delicate Silicone, ktoré sú navrhnuté špeciálne na citlivú a jemnú pleť.

Hlavicu kefky Sensitive alebo hlavicu kefky Delicate Silicone si môžete kúpiť samostatne ako príslušenstvo.