ROWENTA ESSENTIAL VU4110F0

ESSENTIAL VU4110F0
Vysoká kvalita, 100% bezpečnosť

Ventilátor Rowenta Essential prináša bezprostredný pocit čerstvého vzduchu i bezpečnostné prvky, ktoré vám umožnia pokoj a pohodu. Tento energeticky úsporný ekologický ventilátor poskytuje silný prúd vzduchu s prietokom až 55 m³/min., 3 stupne prúdenia vzduchu a ďalšie funkcie, naviac s bezpečnostnou mriežkou odolnou proti zaobchádzaniu deťmi pre absolútnu bezpečnosť.

Referenčné číslo : VU4110F0

Výhodyproduktu

Vysoko výkonné chladenie a absolútna bezpečnosť

Rowenta Essential. Ventilátor Rowenta Essential, ktorý poskytuje okamžitý chladivý prúd čerstvého vzduchu, je dokonalým ventilátorom na rodinné použitie. Vďaka robustnej zosilnenej mriežke zaisťuje ochranu celej rodiny, je odolný voči zaobchádzaniu deťmi a ponúka energeticky úspornú prevádzku, pretože aj pri nastavení na maximálny výkon vyžaduje menej energie*. Tri stupne prúdenia vzduchu zaisťuje silný prúd vzduchu s prietokom až 55 m³/ min. a veľký priemer dosahuje maximálny rozptyl čerstvého vzduchu po celej miestnosti. S automatickou osciláciou, nastaviteľnou výškou a integrovaným držadlom pre ľahké prenášanie predstavuje Rowenta Essential dokonalý ventilátor pre rodinné obytné priestory a zaisťuje vynikajúce ochladzovanie silným prúdom vzduchu a absolútnu bezpečnosť. *V porovnaní s prechádzajúcim modelom Classic pri nastavení v polohe max.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Nie je k dispozícii Klasický  
Model Stojanový  
Nie je k dispozícii Stolový  
Priemer 40  cm
Nie je k dispozícii 25  cm
Priemer (v palcoch) 16  
Nie je k dispozícii 10''  
Maximálna výška 1,4  m
Nie je k dispozícii 0.45  m
Minimálna výška 1,2  m
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Rozmery (d x v x h) 0.46 x 1.4 x 0.30  m
Nie je k dispozícii 0.38x0.45x0.13  m
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. prúdenie vzduchu (m3/min) 60  
Nie je k dispozícii 20  
Min. prúdenie vzduchu (m3/min) 45  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Max. rýchlosť vzduchu (N) 2,7  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Automatická oscilácia    
Nie je k dispozícii    
Orientácia    
Nie je k dispozícii    
Počet lopatiek 3  
Nie je k dispozícii 3  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Dĺžka prívodného kábla 1,5  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Ovládací panel Mechanický  
Mechanický  
Mechanický  
Počet nastavení 3  
3  
3 rýchlosti  
Rukoväť    
   
   
Časovač    
   
   
Displej Nie  
Nie  
Nie  
HLUČNOST´
Min. úroveň hluku 51  dB(A)
50  dB(A)
Nie je k dispozícii
Max. úroveň hluku 58  dB(A)
59  dB(A)
Nie je k dispozícii

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.