ROWENTA CLASSIC VU6140F0

CLASSIC VU6140F0
Atraktívny stĺpový ventilátor s ľahkým ovládaním

Stĺpový ventilátor Classic zaisťuje optimálne osvieženie v ľahko prenosnej podobe. S tromi stupňami prúdenia vzduchu a voľbou sústredeného alebo oscilujúceho prúdu vzduchu sa dokonale prispôsobí každej situácii. Integrovaný časovač nastaviteľný až na dve hodiny vypne ventilátor za vás a zaistí vám tak väčší komfort a absolútny pokoj.

Referenčné číslo : VU6140F0

ZOSTAŇTE SVIEŽI ZA KAŽDEJ SITUÁCIE

Stĺpový ventilátor Classic v sebe spája atraktívne a praktické prevedenie s výkonným prúdom vzduchu a zaisťuje optimálne osvieženie.

Dá sa ľahko umiestniť aj odložiť, poskytuje výkon bez kompromisov a zaisťuje veľký rozptyl vzduchu v celej miestnosti.

Vyberte si z troch stupňov prúdenia vzduchu a zvoľte oscilujúci alebo sústredený prúd vzduchu, aby ste dosiahli dokonalý pocit sviežosti v akejkoľvek situácii.

Pohodlnejšie použitie ponúka aj integrovaná funkcia časovača nastaviteľného až na dve hodiny, ktorá vám poskytne absolútny pokoj bez starostí.

Technické parametre / porovnanie

KOMFORT POUŽITIA
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
1,5  m
Nie je k dispozícii
Ovládací panel Mechanický  
Mechanický  
Mechanický  
Počet nastavení 3  
3  
3 rýchlosti  
Rukoväť    
   
   
Časovač    
   
   
Časovač 2  h
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Displej Nie  
Nie  
Nie  
HLUČNOST´
Min. úroveň hluku 50  dB(A)
51  dB(A)
Nie je k dispozícii
Max. úroveň hluku 59  dB(A)
58  dB(A)
Nie je k dispozícii
BEZPEČNOST´
Automatické vypnutie    
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
IP 20  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napätie 220   
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Frekvencia 50-60  Hz
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Tropický motor    
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Príkon 35  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Prevádzková doba NO  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.