ROWENTA CLASSIC VU6140F0

CLASSIC VU6140F0

Stĺpový ventilátor Classic zaisťuje optimálne osvieženie v ľahko prenosnej podobe. S tromi stupňami prúdenia vzduchu a voľbou sústredeného alebo oscilujúceho prúdu vzduchu sa dokonale prispôsobí každej situácii. Integrovaný časovač nastaviteľný až na dve hodiny vypne ventilátor za vás a zaistí vám tak väčší komfort a absolútny pokoj.

Referencia : VU6140F0

ZOSTAŇTE SVIEŽI ZA KAŽDEJ SITUÁCIE

Stĺpový ventilátor Classic v sebe spája atraktívne a praktické prevedenie s výkonným prúdom vzduchu a zaisťuje optimálne osvieženie.

Dá sa ľahko umiestniť aj odložiť, poskytuje výkon bez kompromisov a zaisťuje veľký rozptyl vzduchu v celej miestnosti.

Vyberte si z troch stupňov prúdenia vzduchu a zvoľte oscilujúci alebo sústredený prúd vzduchu, aby ste dosiahli dokonalý pocit sviežosti v akejkoľvek situácii.

Pohodlnejšie použitie ponúka aj integrovaná funkcia časovača nastaviteľného až na dve hodiny, ktorá vám poskytne absolútny pokoj bez starostí.

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.