Bezbolestná epilácia s dlhodobým efektom so značkou Rowenta

Kúpele, masáže... Rituály v oblasti krásy sú synonymom chvíle uvoľnenia, mimoriadneho upokojenia a príjemných vôní.

Stále však existuje nejaká výnimka, a tou je v tomto prípade epilácia. Je potrebné dodať, že v niektorých prípadoch sa nevýhody priťahujú: je časovo náročná, nie vždy účinná a ešte ku všetkému bolestivá. Stručne povedané, ak máte v pláne vydať sa cestou odstraňovania chĺpkov, chce to psychologickú prípravu a veľa času.

  • Painless_Epilation_59%_SK.jpg
  • Painless_Epilation_depilation_SK.jpg

Vyskúšali sme už všemožné spôsoby, ako sa nežiadúcich chĺpkov zbaviť.

Existujú techniky využívajúce vosk, med i cukor. Aj keď sú zo všeobecného hľadiska efektívne, vyžadujú cvik a niekedy dokonca aj manuálnu zručnosť. Ak ich použijete príliš horúce, popálite si pokožku. Ak sú príliš vlažné, nesplnia svoju funkciu. A okrem toho potom musíte v každom prípade odstraňovať ich zvyšky. A tu sa dostávajú k slovu elektrické epilátory. Sú praktické a ľahko sa používajú a ich účelom je zbaviť sa jednoducho nežiadúcich chĺpkov. Pravdou zostáva, že odstrániť chĺpky bez bolesti sa nedá.

Ale to už neplatí. Rowenta využíva odlišnú techniku, takže sa dá operáciu „odstraňovania chĺpkov“ urobiť v absolútnom pokoji.

made in rowenta

V prvom rade máme techniku Soft Extreme. Tá rafinovane využíva vibračný panel Soft Sensation, ktorý znecitlivuje pokožku predtým, ako je vystavená upokojujúcemu prúdu sviežeho vzduchu. Tak pokožku oklameme a potom upokojíme, a to všetko pre naše vlastné dobro a pohodu.

Ďalším zariadením je AquaPerfect Soft. To je založené na poznatku, že pokožka je pod tečúcou vodou menej citlivá a poddajnejšia. Preto Rowenta vytvorila elektrický epilátor, ktorý sa dá použiť v sprche aj vo vani. Epilácia je tak nielen účinná, ale tiež takmer bezbolestná. A použitie epilátora pod vodou súčasne šetrí aj váš čas. Svieža a oddýchnutá sa potom môžete venovať hydratácii pokožky a užívať si dlhé dva až tri týždne bez chĺpkov.

Ak chcete dosiahnuť naozaj dlhodobý účinok epilácie, mali by ste zvoliť epilátory využívajúce technológiu intenzívneho pulzu svetla (IPL, teda Intense Pulse Light). Technológia sa inšpirovala pomocníkmi profesionálov v salónoch krásy. Tieto epilátory nevyužívajú miniatúrne pinzety, ale svetelný lúč, ktorý zacieli a odstraňuje chĺpky priamo v korienkoch.