ROWENTA Epilátor Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4920F0

Epilátor Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4920F0
Veľmi efektívny a neuveriteľne jemný

Doprajte si jemnú, rýchlu a jednoduchú epiláciu namokro bez nežiadúcich vedľajších účinkov! Epilátor Aquasoft pre ženy kombinuje vysokoefektívnu epiláciu s patentovanou* technológiou Anti-Irritation proti podráždeniu pokožky. Výsledkom je dokonale hladká pokožka na pohľad i na dotyk, a to vďaka novému patentovanému* materiálu epilátorovej hlavy, ktorý zaisťuje perfektnú kĺzavosť: záruka menšieho podráždenie pokožky. Epilátor je navyše 100 % vodotesný, teda môžete ho použiť vo vani alebo v sprche. Ochranné a relaxačné vlastnosti vody vám tak zaistia ešte šetrnejšiu epiláciu.

*Patentovaný vo Francúzsku, Belgicku, Španielsku, Taliansku, Portugalsku a Turecku

Referenčné číslo : EP4920F0

*Patentované vo Francúzsku, Belgicku, Španielsku, Taliansku, Portugalsku a Turecku

Výhodyproduktu

Epilátor Aquasoft: Veľmi efektívny a neuveriteľne jemný

Depilácia už nemusí byť náročnou úlohou a nemusí dráždiť vašu pokožku! Patentovaná technológia *Anti-Irritation zaisťuje jemnejšiu a pohodlnejšiu epiláciu vďaka exkluzívnemu materiálu hlavy epilátora, ktorý obmezuje trenie s pokožkou. Okrem toho je tu možnosť nastavenia Soft, ktoré ponúka nižšiu rýchlosť rotácie pre veľmi jemnú epiláciu. Vďaka ergonomickému dizajnu dámsky epilátor Aquasoft odstraňuje dokonca aj najkratšie chĺpky (0,5 mm) rýchlo, ľahko, precízne a bez poškodenia, čím zabezpečí optimálnu účinnosť v jednom ťahu. Je 100 % vodotesný, a teda ideálny pre použitie vo vani alebo v sprche, čím vďaka upokojujúcim vlastnostiam vody zabezpečuje neuveriteľne jemnú pokožku. Jeho dizajn Skin Respect zahŕňa masážne guľôčky, ktoré pomáhajú znižovať citlivosť pokožky a rýchlosť rotácie pre optimalizáciu počtu zásahov. Výrobok dopĺňa peelingový valček a nadstavce pre precíznu epiláciu a ošetrenie pokožky i v tých najcitlivejších zónach. S epilátorom Aquasoft získate sebadôveru vďaka dokonalej a krásnej pokožke. *Patentovaný vo Francúzsku, Belgicku, Španielsku, Taliansku, Portugalsku a Turecku

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Počet rýchlostí 2  
Patentovaná technológia 1  
Veľký aktívny povrch    
Systém pre navádzanie chĺpkov do pinziet    
Patentovaná technológia Skin Respect  
KOMFORTNÉ POUŽÍVANIE
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Extrémne jemná technológia s rešpektom k pokožke    
Hygienické pinzety z nehrdzavejúcej ocele    
Hypoalergénny povrch so striebornými iónami    
Nastavenie pre extra jemnú epiláciu    
PRÍSLUŠENSTVO
Počet nadstavcov 4  
Príslušenstvo pre presný výsledok    
Nástavec na epiláciu citlivých partií    
Exfoliačný valček proti zarastaniu chĺpkov    
Čistiaca kefka    
POHODLIE
Oblasť použitia Nohy, telo a tvár  
Wet & Dry vodotesný    
Odnímateľná hlava    
Umývateľná hlava    
Bezšnúrové použitie    
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) Hore  min
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Napájací zdroj Dobíjací  
Voltage 220-240  V
Príkon 4.5  W
Dĺžka prívodného kábla 1,5  m
Typ batérie Lithium ion  
Farba KORALOVO ČERVENÁ  
Čas dobíjania (podľa modelu) 1h  h

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne.

Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.

Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.