ROWENTA X-TOUCH AC9736WO

X-TOUCH AC9736WO
Neuveriteľne výkonný. Pozoruhodne malý.

Ručný vysávač Rowenta X-TOUCH poskytuje neporovnateľný zážitok z upratovania a vďaka špičkovej technológii ponúka pôsobivý výkon pri každodennom upratovaní, a to v neuveriteľne kompaktnom tele. Napájacia stanica udržuje aku vysávač nabitý a pripravený pustiť sa kedykoľvek do akcie. Objavte revolučné a efektívne upratovanie, ktoré vám uľahčí život pri nečakaných nehodách.

Referenčné číslo : AC9736WO

Výhodyproduktu

Ručný aku vysávač Rowenta X-TOUCH

Ručný vysávač Rowenta X-TOUCH spája v sebe špičkovú technológiu hĺbkového sania s extra ľahkým a kompaktným dizajnom. Teraz máte na dosah to najlepšie z oboch: Vynikajúcu technológiu motora Nano Digital s 80 000 ot/min a sací výkon 492 l/min., a to všetko vo vylepšenom trendy dizajne s ešte lepšou ergonómiou. Zažite skutočný rozdiel tohto silného a ultra ľahkého vysávača - váži len 0,6 kg a zabezpečí rýchle a ľahko dostupné výsledky, či už pri drobnom upratovaní na poslednú chvíľu, alebo pri čistení nečistôt a zvyškov po stolovaní - vďaka napájacej stanici je vždy nabitý a pripravený na akciu! Tento ultra moderný prenosný vysávač predstavuje úplnú revolúciu vďaka kompletnej sade praktických funkcií: jednoduchý a hygienický spôsob vyprázdňovania nádoby na prach bez toho, aby ste prišli do kontaktu s prachom, či LED osvetlenie, ktoré vám umožní zbadať každú skrytú nečistotu, alebo jednoduché ovládanie jediným tlačidlom a mnoho ďalšieho.

Technické parametre / porovnanie

Výkon
Ručné vysávače bez kábla Suché vysávanie  
Technológia Cyklónová technológia  
Počet rychlostí 1  
Your habits Easy, quick and daily cleaning  
Typ batérie Lithium ion  
Baterie
Prevádzková doba (min.poloha) 10  
Spôsob nabíjania Dobíjacia základňa  
Vybavenie
Štrbinová hubica    
Objem nádoby na prach 200  ml
Dizajn
Iné Malá kefa  
Farba Sivá a biela  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.