FORMULA ONE BY ROWENTA Zastrihávač Rowenta Formula 1® TN384MF0

Zastrihávač Rowenta Formula 1® TN384MF0
Bezpečný a neprekonateľný výkon zastrihávania

So zastrihávačom brady Formula 1® Rowenta TN384MF0 si užijete dlhodobý výkon a dokonalé zastrihnutie jedným ťahom, a to aj pri hustejších fúzoch. Skvele sa prispôsobí akejkoľvek dĺžke fúzov. Vďaka presnému voliču, ktorý ponúka 39 dĺžok zastrihávania, môžete ľahko upravovať svoj styling. Antikorové čepele s titánovým povrchom umožnia optimálnu ostrosť deň čo deň, zatiaľ čo bezkonkurenčná 180-minútová výdrž batérie a digitálne monitorovanie jej stavu nabitia zabezpečia neprerušované a bezstarostné používanie.

Referenčné číslo : TN384MF0

Výhodyproduktu

Formula 1® Zastrihávač brady Rowenta TN384MF0

S pánskym zastrihávačom brady Formula 1® Rowenta TN384MF0 budete vždy vyzerať upravene. Jeho antikorové čepele s titánovým povrchom zaistia dlhotrvajúcu ostrosť a dokonalé zastrihávanie jediným ťahom, i pri tých najhustejších fúzoch. Zastrihávač sa postará o každý typ brady, od dlhej po krátku, vďaka presnému voliču, ktorý ponúka 39 dĺžok zastrihávania s presnosťou nastavenia na 0,5 mm pre dokonalý styling. Jeho lítiovo-iónová batéria s dlhou výdržou súčasne ponúka až 180 minút prevádzkovej doby s funkciou rýchleho dobitia za 90 minút. Je vybavený digitálnym indikátorom nabitia batérie pre bezstarostné použitie. Už nikdy sa vám nevybije batéria! Navyše, možnosť použitia s káblom i bez kábla zvyšuje praktickosť použitia. Tento zastrihávač brady má moderný dizajn, spolu s umývateľnými čepeľami zabezpečí dokonalú hygienu a disponuje USB káblom a vysoko kvalitným protinárazovým cestovným puzdrom na jednoduché skladovanie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6 500 ot./min.  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Nastavitelné koliesko  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 39  mm
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 39  
2  
Prevádzková doba 180 min  
Čas dobíjania 1h30  h
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LCD  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Voltage 100-240  V
Iné Systém uzamykania hrebeňového nadstavca  
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.