ROWENTA x KARL LAGERFELD Zastrihávač vlasov Cut & Style Stylization

Zastrihávač vlasov Cut & Style Stylization
Jednoduché strihanie a úprava vlasov s postupným prechodom. Ideálne pre fade a kreatívny styling.
Zastrihávač vlasov Cut & Style Stylization predstavuje špeciálne navrhnutú čepeľ v tvare písmena T pre presnú úpravu v štýle fade a rovný strih vlasov v pohodlí vášho domova. 3 hrebeňové nástavce umožňujú postupné zastrihávanie pekne do stratena až vyblednutia. Okrem praktického bezdrôtového používania ponúka tento pánsky zastrihávač vlasov aj kompaktný dizajn, výdrž batérie až 90 minút a LED indikátor zobrazujúci stav batérie – pre úpravu vlasov bez stresu a bez obáv. Zastrihávač s čepeľami so životnosťou až 15 rokov.*

Referenčné číslo : TN182LF0

*Interný test odolnosti čepele podľa protokolu Groupe SEB uskutočnený na 30 produktoch (2022)

Stylingový zastrihávač vlasov pre ikonický strih fade

Získajte dokonalý účes u seba doma vďaka jedinečnému strihu pomocou zastrihávača vlasov Cut & Style Stylization. Ideálne na postupné strihanie v štýle fade s stratena až vyblednutia. Je navrhnutý pre dlhú životnosť s čepeľou s titánovým povrchom a špeciálne navrhnutou čepeľou v tvare T pre zastrihávanie a úpravu vlasov s vysokou presnosťou. Tento zastrihávač je dokonalý pre zastrihávanie s postupným prechodom, obsahuje 3 hrebeňové nástavce a kompaktný bezdrôtový dizajn s výkonom batérie až na 90 minút – pre bezstarostnú úpravu vlasov.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Nehrdzavejúca oceľ  
Povrch čepele Zlatý titan  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6 500  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
1 mm  
Oblasti zastrihnutia Vlasy + brada  
4  
5 mm  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Typ nadstavca na vlasy Pevný  
Počet nadstavcov na vlasy 3  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 4  
Typ nástavca na fúzy Fix  
Men  
Prevádzková doba 90 min.  
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Technické špecifikácie
Farba Čierna a červená  
Napätie 100-240  V
   
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Odnímateľný kábel    

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.