ROWENTA Sušič vlasov Rowenta Ultimate Experience Scalp Care CV9240F0

Sušič vlasov Rowenta Ultimate Experience Scalp Care CV9240F0
Starostlivosť začína od korienkov

Doprajte vlasom pozornosť a šetrnú starostlivosť, ktorú si zaslúžia: Sušič vlasov Rowenta Ultimate Experience Scalp Care vám umožní výkonné sušenie so všetkými výhodami jemnej masáže pokožky hlavy pre neprekonateľný zážitok s fénom, ktorý počas sušenia masíruje pokožku. Pomocou jemných pohybujúcich sa výčnelkov, ktoré podporujú prekrvenie pokožky hlavy pre pevnejšie vlasy, pozdvihnite proces skrášľovania na novú úroveň, pričom jemné vibrácie dodávajú vlasom objem od korienkov.

Referenčné číslo : CV9240F0

*v porovnaní Studio Dry, nezávislý laboratórny test, Poľsko 2020.

Výhodyproduktu

Sušič vlasov Rowenta Ultimate Experience Scalp Care

Zdravšie vlasy, výnimočné sušenie a jemná masáž pokožky hlavy, to všetko na dosah ruky: Sušič vlasov Rowenta Ultimate Experience Scalp Care prináša lepší zážitok pri sušení vlasov, doplnenom o jemnú masáž pokožky hlavy, aby boli vaše vlasy krásne a získali potrebnú revitalizáciu a starostlivosť. Nadstavec Active Scalp Revitalizer dodá vlasom novú starostlivosť vďaka mäkkým pohyblivým výstupkom, ktoré zvyšujú prekrvenie, aby vaše vlasy boli zdravé a jemné, a jemným vibráciám, ktoré nadvihnú vaše vlasy od korienkov a dodajú im objem a plnosť. Rozmaznávajúci a relaxačný aspekt dopĺňa inteligentný dizajn, vysoký výkon 2 200 W a dlhotrvajúci bezkefkový motor pre dokonalé výsledky sušenia. Kompaktný, skladací dizajn je praktický a pohodlný - na použitie doma alebo na cestách. Nastavenie Advanced Care sušiča vlasov a technológia ionizátora zanechávajú vlasy zdravé, hladké a lesklé.

Technické parametre / porovnanie

Ionizátor    
Farba Biela a modrá  
Voltage 220-240  V
Ďalšie priložené príslušenstvo Aktívna revitalizácia pokožky hlavy  
Príkon 2200  W
Nastavenie rýchlosti 2  
Nastavenie teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Rozmer koncentrátora 7 a 11  mm
   
Typ difuzéru Aktívny  
   
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Odnímateľná zadná mriežka    
   
Sklopitelná rukoväť    
Ekologická úspora energie    
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.