ROWENTA POWERLINE+ CV5090F0

POWERLINE+ CV5090F0
Ultra rýchle fénovanie

Novo nahradený modelmi CV5940F0, CV5930F0 a CV5912F0. Ultra rýchle fénovanie. Fén Powerline kombinuje ľahké a komfortné prevedenie s mimoriadne rýchlym fénovaním, vysokou precíznosťou a prispôsobeným nastavením. Výsledkom sú lesklé, hladké a zdravo vyzerajúce vlasy.

Referenčné číslo : CV5090F0

RÝCHLE FÉNOVANIE A DOKONALE VÝSLEDKY

Fén Powerline ponúka svoj výkon na sušenie vlasov, a to v ľahkom a komfortnom prevedení.

Príkon 2300 W zaisťuje mimoriadne rýchle sušenie vlasov, zatiaľ čo vyžarovanie záporných iónov redukuje statickú elektrinu a krepatenie a prináša hladké, lesklé, hydratované a ľahko upraviteľné vlasy.

S voľbami pre nastavenie prúdu vzduchu a teploty sa fén dokonale prispôsobí potrebám vašich vlasov, keramický povrch zaistí šetrné sálavé teplo a vlasy budú hodvábne hladké a lesklé.

Fén Powerline s koncentrátorom na precíznu konečnú úpravu a difúzerom pre prirodzený objem vlnitých vlasov je komfortným a praktickým riešením, ktoré zaistí nádherné vlasy.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2300  
2200  
2300  
2200  
Nastavenie teploty 3  
3  
3  
3  
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
2  
2  
Prúd studeného vzduchu    
   
   
   
Povrch mriežky výstupu vzduchu Keramika  
Keramika  
Iné  
Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
1  
1  
1  
Typ difuzéru Statický  
Štandardný  
Statický  
Nie je k dispozícii
   
   
   
Nie je k dispozícii
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Sklopitelná rukoväť    
   
   
   
Ergonomická rukoväť    
   
   
Nie je k dispozícii
Odnímateľná zadná mriežka    
   
   
   
Kompaktný    
   
   
   
Závesné pútko    
   
   
   
Technické špecifikácie
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
1,8  m
1,8  m
1,8  m
Farba Biela  
Sivá  
Čierna, Sivá a Ružová  
Čierna  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.