ROWENTA COMPACT PRO CV4750F0

COMPACT PRO CV4750F0
Výkonný ako profesionálny fén v kompaktnom prevedení

Fén navrhnutý pre mužov Fén NOMAD je prispôsobený aktívnemu životnému štýlu muža. Je kompaktný, ale výkonný, a vďaka praktickému dizajnu predstavuje dokonalú voľbu pre muža, ktorý sa stará o svoj vzhľad. Ponúka vysokú rýchlosť prúdu vzduchu na okamžité vysušenie vlasov a možnosť využitia niekoľkých nastavení teploty a rýchlosti. Vysoko praktická rukoväť uľahčuje prepravu na cestách.

Referenčné číslo : CV4750F0

DOKONALÝ FÉN PRE MUŽOV

NOMAD je dokonalý fén pre mužov, ktorí sa starajú o svoj vzhľad.

Ponúka ako rýchle a účinné sušenie vlasov, tak aj praktický dizajn.

S výkonným motorom s príkonom 2200 W, prúdom vzduchu s rýchlosťou 100 km/h, tromi nastaveniami teploty a dvomi rýchlosťami sušenia fén rýchlo zaistí výsledky dokonale vyhovujúce vašim potrebám.

Súčasne jeho kompaktné rozmery a sklopná rukoväť uľahčujú odkladanie a prepravu, aby bolo možné fén používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Všetko dopĺňa funkcia prúdu chladného vzduchu na fixáciu účesu a mimoriadne dlhý prívodný kábel pre optimálny dosah.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2200  
2200  W
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Nastavenie teploty 3  
3  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Prúd studeného vzduchu    
   
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
1  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Sklopitelná rukoväť    
   
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Odnímateľná zadná mriežka    
   
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Kompaktný    
   
   
   
Závesné pútko    
   
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Farba Čierna  
Sivá  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Prezrite si exkluzívne ponuky obchodu s príslušenstvom

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.