ROWENTA FOR ELITE NOMAD CV3312F0

NOMAD CV3312F0
Ultra kompaktný a ľahko použiteľný

Skladací fén Nomad je dokonalý na použitie kedykoľvek a kdekoľvek. Je zároveň vysoko účinný aj kompaktný, bez toho, aby akokoľvek upustil zo svojho výkonu, a preto je ideálnym pomocníkom na úpravu vašich vlasov na cestách.

Referenčné číslo : CV3312F0

KOMPAKTNÝ A PRAKTICKÝ

S fénom Nomad nepozná rýchle a účinné sušenie vlasov hranice.

Fén Nomad sa hrdí príkonom 1600 W a dvomi nastaviteľnými voľbami rýchlosti a teploty vzduch a vďaka tomu, že je mimoriadne kompaktný a skladací, predstavuje dokonalého pomocníka na úpravu vašich vlasov na cestách.

Kompaktný prístroj je vybavený funkciou duálneho napätia pre bezproblémové použitie v zahraničí, bez toho, aby akokoľvek upustil zo svojej účinnosti, precíznosti alebo výkonu.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1600  
1800  
1700  
Nie je k dispozícii
Prúd studeného vzduchu    
   
   
Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
1  
1  
Nie je k dispozícii
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
   
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Sklopitelná rukoväť    
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Kompaktný    
   
   
   
Závesné pútko    
   
   
Nie je k dispozícii
Ekologická úspora energie    
   
   
   
Technické špecifikácie
Voltage 110-127 / 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Duálne napätie    
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii    
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Čierna & Ružová  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.