ROWENTA FOR ELITE MOVELING CV3812F0

MOVELING CV3812F0
100% účinnosť pre rýchle fénovanie

Rowenta Movelling je vysoko účinný fén, ktorý rýchlo a efektívne prináša výsledky, a to so spotrebou energie nižšou až o 20 %*. Unikátny povrch Keratin & Shine s keratínom a turmalínom vlasom dodáva žiarivý lesk vďaka prirodzenému ionizačnému efektu turmalínu, ktorý redukuje statickú elektrinu a uzatvára povrch vlasov, aby sa nevysušoval.

Referenčné číslo : CV3812F0

*model 1700 W v porovnaní s modelom 2100 W toho istého výrobcu

VYSOKÝ VÝKON SA SNÚBI S ENERGETICKOU ÚČINNOSŤOU

Rowenta Moveling v sebe spája vynikajúci výkon so zníženou spotrebou energie a ponúka rýchle a účinné sušenie vlasov, ktorým dodáva výnimočný lesk.

S výkonom 2100 Effiwattov tento vysoko účinný fén dosahuje výsledky ekvivalentné modelu s príkonom 2100 W pri skutočnej spotrebe len 1700 W, čo znamená o 20 % vyššiu energetickú účinnosť*.

Unikátny povrch Keratin & Shine kombinuje proteín keratín s turmalínom, ktorý zvyšuje lesk vlasov, pretože prirodzeným vyžarovaním iónov redukuje statickú elektrinu a krepatenie.

Nastavenie podľa individuálnej voľby zaisťuje dokonalé vyfénovanie vlasov a prúd chladného vzduchu nakoniec účes zafixuje, aby vydržal celý deň.

To všetko v ľahkom a kompaktnom prevedení umožňujúcom ľahkú manipuláciu a dokonalú ergonómiu pre maximálny komfort pri použití.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1700  
1800  
Nie je k dispozícii 1600  
Výkon 2100  Effiwatts
2300  Effiwatts
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Intenzita vysúšania 4,9  g/min
5,1  g/min
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Rozmer koncentrátora 18 x 72  mm
18 x 72  mm
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Nastavenie teploty 3  
3  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Prúd studeného vzduchu    
   
Nie je k dispozícii    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Turmalín  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
1  
Nie je k dispozícii 1  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Kompaktný    
   
   
   
Závesné pútko    
   
Nie je k dispozícii    
Ekologická úspora energie    
   
Nie je k dispozícii    
Technické špecifikácie
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
110-127 / 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii 1,8  m

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.