ROWENTA INFINI PRO CV8730D0

INFINI PRO CV8730D0
Fénovanie v profesionálnej kvalite pre dokonalý lesk

S fénom Infini Pro ľahko dosiahnete výsledky v kvalite ako od kaderníka. Účinný AC motor zaistí rýchlosť prúdu vzduchu až 120 km/h a výkon doplnia úzke koncentrátory pre vysoko precízny a uhladený vzhľad alebo difúzerový nadstavec pre väčší objem. Fén teraz ponúka funkciu Ionic Control pre úpravu účesu podľa konkrétneho typu vlasov. Na vlasy pôsobia milióny iónov, ktoré odstraňujú statickú elektrinu a krepatenie a zaisťujú vyhladenie a lesk. Účinok zosilňuje šetrné sálavé teplo z výstupnej mriežky s keramickým povrchom.
Funkcia chladného vzduchu nakoniec účes zafixuje v profesionálnej kvalite podľa individuálnych požiadaviek. Možnosť vypnutia ionizácie pre dodanie objemu jemným vlasom.

Referenčné číslo : CV8730D0

ABSOLÚTNE PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU NA DOSAH RUKY

Vysokorýchlostný fén Infini Pro vám poskytuje možnosť úpravy účesu v profesionálnej kvalite.

Je vybavený výkonným AC motorom s intenzívnym prúdom vzduchu pre ultra rýchle sušenie vlasov, zaisťuje absolútnu precíznosť fénovania vďaka dvom úzkym koncentrátorom alebo dodáva objem pomocou difúzerového nadstavca.

Obsahuje generátor iónov na odstránenie statickej elektriny a na individuálne prispôsobenie úpravy účesu akémukoľvek typu vlasov.

Kompletné ošetrenie vlasov na úrovni profesionálnej kaderníckej starostlivosti zaistí uhladenie šupiniek na povrchu vlasu, ktoré zadržujú vlhkosť, aby boli vlasy hebkejšie, lesklejšie a ľahko upraviteľné.

Keramický povrch výstupu vzduchu zosilňuje ionizačný efekt šetrným sálavým teplom, čo je ideálne pre farbené alebo namáhané vlasy.

Ionizáciu je možné vypnúť pre dosiahnutie väčšieho objemu pri korienkoch (najmä v prípade jemných vlasov).

Ideálne je teda vlasy pri hlave sušiť bez použitia ionizácie a končeky nechať rozmaznávať iónmi - zabránite tak ich štiepeniu.

Konečná úprava? Prúd chladného vzduchu váš účes zafixuje a dodá mu ďalší lesk.

Ešte nikdy nebola profesionálna kvalita tak ľahko dosiahnuteľná.

Technické parametre / porovnanie

Ionizátor    
   
   
   
Farba Čierna & Modrá  
Nie je k dispozícii Čierna & Ružová  
Sivá & Čierna  
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-230  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Nie je k dispozícii 1,8  m
1,8  m
Iné Možnosť vypnutia/zapnutia funkcie ionizácie  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Príkon 2200  
Nie je k dispozícii 2200  
2300  
Rýchlosť vzduchu (km/h) 120  
Nie je k dispozícii 120  
Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
Nie je k dispozícii 2  
2  
Nastavenie teploty 3  
Nie je k dispozícii 3  
3  
Prúd studeného vzduchu    
   
   
   
Turbo    
Nie je k dispozícii    
   
Povrch mriežky výstupu vzduchu Keramika  
Keramika  
Keratin & Shine  
Keramika  
Koncentrátor 2  
2  
1  
1  
Rozmer koncentrátora 6*69 mm & 8*71  mm
Nie je k dispozícii 8*71  mm
Nie je k dispozícii
Typ difuzéru Statický  
Nie je k dispozícii Statický  
Štandardný  
   
Nie je k dispozícii    
   
Odnímateľná zadná mriežka    
   
   
   
Závesné pútko    
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.