ROWENTA EXPERTISE PRO AC

EXPERTISE PRO AC
Neuveriteľne rýchly a profesionálny styling bez kompromisov.

Neuveriteľne rýchly a profesionálny styling bez kompromisov

Nechajte svoje vlasy zažiariť dokonalou fúkanou vďaka profesionálnemu sušiču Expertise. Technológia Pro-Finisher umožňuje 2x rýchlejšie prúdenie vzduchu* - 200 km/h, ušetríte čas pri vysúšaní a výsledky budú dokonalé vďaka profesionálnemu príslušenstvu a výkonnému AC motoru. Odzbrojte svoje okolie dokonalým účesom ako by ste práve vyšla od kaderníka, 4 mm koncentrátor sa perfektne hodí pre vyrovnávanie a podtáčanie vlasov. 8 mm koncentrátor zase použijete pre nadýchané účesy plné objemu.
Dlhú životnosť (až 3x dlhšiu ako u klasických sušičov) zabezpečuje AC motor. Vlasy sú vysušené rýchlejšie a zároveň zostávajú hydratované, zachovávajúc si lesk a farbu. Z týchto dôvodov sú AC motory tiež celosvetovo používané pre profesionálne vysúšače.
Ionizátor zaisťuje rovnomernú a účinnú distribúciu iónov po celej dĺžke vlasu. Zachováva zdravie vlasov, robí ich hebké a príjemne hladké na dotyk, umožňuje kratšiu a efektívnejšiu úpravu a zbavuje vlasy statickej elektriny.
Milióny záporne nabitých iónov, ktoré sušič produkuje, priťahujú zo vzduchu molekuly vody a hydratujú vlasy. Prenikajú do nich a uzatvárajú a uhladzujú ich rozstrapkaný povrch. Takto ošetrené vlasy úžasne odrážajú svetlo a preto sa oslnivo lesknú. Ióny zásobujú vlasy hydratáciou, čo je pri pôsobení tepla z vysúšača nevyhnutné na to, aby sa nepresušovali a neničili. Navyše hydratácia prispieva k tomu, aby vlasy zostávali pružné a nemali tendenciu viazať vzdušnú vlhkosť a splihnúť. Účes vydrží po celý deň. A navyše sú vlasy úžasne hebké na dotyk!
Funkcia studeného vzduchu pre fixáciu účesu. Rozdiel medzi teplotou vysúšania a teplotou funkcie "studený vzduch" zafixuje účes tak, aby vydržal perfektne po dlhú dobu. AC motor umožňuje oproti sušičom s klasickým DC motorom až o 15 °C navyše znížiť teplotu vysúšania - výsledkom je skutočne studený vzduch. Výhodou teda je, že nie je potrebné zaťažovať vlasy stylingovými prípravkami a účes dlhšie vydrží.

* Oproti iným AC sušičom Rowenta
 

Referenčné číslo : CV9520F0

Výhodyproduktu

Neuveriteľne rýchly a profesionálny styling bez kompromisov

Nechajte svoje vlasy zažiariť dokonalou fúkanou vďaka profesionálnemu sušiču Expertise.

Technológia Pro-Finisher umožňuje 2x rýchlejšie prúdenie vzduchu* - 200 km/h, ušetríte čas pri vysúšaní a výsledky budú dokonalé vďaka profesionálnemu príslušenstvu a výkonnému AC motoru.

Odzbrojte svoje okolie dokonalým účesom ako by ste práve vyšla od kaderníka, 4 mm koncentrátor sa perfektne hodí pre vyrovnávanie a podtáčanie vlasov.

8 mm koncentrátor zase použijete pre nadýchané účesy plné objemu.

Dlhú životnosť (až 3x dlhšiu ako u klasických sušičov) zabezpečuje AC motor.

Vlasy sú vysušené rýchlejšie a zároveň zostávajú hydratované, zachovávajúc si lesk a farbu.

Z týchto dôvodov sú AC motory tiež celosvetovo používané pre profesionálne vysúšače.

Ionizátor zaisťuje rovnomernú a účinnú distribúciu iónov po celej dĺžke vlasu.

Zachováva zdravie vlasov, robí ich hebké a príjemne hladké na dotyk, umožňuje kratšiu a efektívnejšiu úpravu a zbavuje vlasy statickej elektriny.

Milióny záporne nabitých iónov, ktoré sušič produkuje, priťahujú zo vzduchu molekuly vody a hydratujú vlasy.

Prenikajú do nich a uzatvárajú a uhladzujú ich rozstrapkaný povrch.

Takto ošetrené vlasy úžasne odrážajú svetlo a preto sa oslnivo lesknú.

Ióny zásobujú vlasy hydratáciou, čo je pri pôsobení tepla z vysúšača nevyhnutné na to, aby sa nepresušovali a neničili.

Navyše hydratácia prispieva k tomu, aby vlasy zostávali pružné a nemali tendenciu viazať vzdušnú vlhkosť a splihnúť.

Účes vydrží po celý deň.

A navyše sú vlasy úžasne hebké na dotyk! Funkcia studeného vzduchu pre fixáciu účesu.

Rozdiel medzi teplotou vysúšania a teplotou funkcie "studený vzduch" zafixuje účes tak, aby vydržal perfektne po dlhú dobu.

AC motor umožňuje oproti sušičom s klasickým DC motorom až o 15 °C navyše znížiť teplotu vysúšania - výsledkom je skutočne studený vzduch.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Prúd studeného vzduchu    
   
   
   
Povrch mriežky výstupu vzduchu Keramika  
Keramika  
Keratin & Shine  
Keramika  
Koncentrátor 2  
2  
1  
1  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
   
   
   
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru AC  
AC  
AC  
DC  
Odnímateľná zadná mriežka    
   
   
   
Závesné pútko    
   
   
   
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-230  V

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.