ROWENTA x KARL LAGERFELD SYS.CURLING TONG CONICAL ROWENTA x KARL LAGERFELD CF324LF0

SYS.CURLING TONG CONICAL ROWENTA x KARL LAGERFELD CF324LF0
Ľahký vlnitý štýl
Kónická kulma Rowenta x KARL LAGERFELD vytvára nádherné kučery a vlny pre maximálne prirodzený vzhľad a efektný štýl jedným jednoduchým a rýchlym pohybom. Exkluzívny povrch Keratin & Glow zabezpečí hodvábne hladké výsledky so žiarivým leskom vďaka prirodzenému účinku vypúšťania iónov pre dokonalé kučery, za ktorými sa budú ľudia otáčať.

Referenčné číslo : CF324LF0

Kónická kulma na vlasy s profesionálnym dizajnom pre prirodzené natáčanie vlasov bez námahy

Kónická kulma Rowenta x KARL LAGERFELD vám dá k dispozícii profesionálnu kvalitu s jedinečným dizajnom pre nádherné, prirodzené kučery a veľkolepý štýl vytvorený jediným rýchlym pohybom. Náš exkluzívny povrch redukuje krepovatenie a zanechá vaše vlasy hodvábne hladké a žiarivo lesklé. Nastaviteľná teplota (od 120 °C do 200 °C) umožňuje prispôsobené výsledkov typu vlasov s vylepšenými funkciami pre mimoriadne jednoduché použitie.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 39–41  W
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Funkcia Kučery  
Tvar Kuželový  
Nastavitelná teplota 120–200  °C
Príslušenstvo 1 RUKAVICE  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Maximálna teplota prúdenia vzduchu 200  °C
Komfort pri používaní
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
Iné Nastavenie teploty: od 120 °C do 200 °C  
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Hliník  
Farba Čierna a červená  
Ďalšie priložené príslušenstvo Teplovzdorné ochranné rukavice  
Farba zástrčky Čierna  
Typ zástrčky EUR  
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.