ROWENTA x KARL LAGERFELD PRO STYLIST ROWENTA x KARL LAGERFELD CV888LF0

PRO STYLIST ROWENTA x KARL LAGERFELD CV888LF0
Profesionálny styling, o 43 %* lesklejšie vlasy
Fén Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist má výkonný 2200 W AC motor na rýchle sušenie a účinné tvarovanie účesu pre dosiahnutie profesionálneho vyfúkania. Technológia Air-to-Care spoločnosti Rowenta uvoľňuje kladné a záporné ióny, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzenú rovnováhu vašich vlasov, zatiaľ čo náš exkluzívny povrch Keratin & Glow dodá vlasom dokonale elegantný vzhľad a dlhotrvajúci jas. Vychutnajte si vlasy ako od kaderníka v domácich podmienkach každý deň s kompletnou sadou príslušenstva, ktorá vám pomôže zvládnuť rôzne účesy.

Referenčné číslo : CV888LF0

*% priemer, nezávislý laboratórny test vs. prirodzené vlasy, Francúzsko 2021

Výhodyproduktu

Fén s prísľubom kvality ako zo salónu a nádherne upravených vlasov každý deň

Pre vlasy vyfúkané ako od kaderníka je jasnou voľbou fén Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist. Silný 2200 W AC motor umožňuje vždy ultrarýchle sušenie, zatiaľ čo technológia Air-to-Care spolu s našim exkluzívnym povrchom Keratin & Glow dodá vašim vlasom o 43 %* viac lesku. Tri stylingové nástavce vám poskytnú všetko, čo potrebujete na premenu rozlietaných vlasov na dokonalý účes – pre nádherné vlasy plné života a účes ako od kaderníka každý deň.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2200  W
Rozmer koncentrátora 6 a 9  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Iné  
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Štandardný  
   
2 concentrators + diffuser  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru AC  
Púzdro    
Odnímateľná zadná mriežka    
Kompaktný    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Čierna a chrómová  
   
   
   
Professional blow-dry  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.