ROWENTA x KARL LAGERFELD Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0 25 mm

Rowenta x KARL LAGERFELD CF321LF0 25 mm
Prirodzené kučery a vlny
Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD 25 mm vytvára dokonalé kučery a vlny pýšiace sa čistou krásou a leskom. Unikátny patentovaný povrch Keratin & Glow vlasy posilňuje a zároveň im dodáva lesk vďaka prirodzenému efektu turmalínu, ktorý znižuje náboj statickej elektriny. Výsledkom sú úžasné kučery alebo nádherné vlny žiariace dokonalým leskom.

Referenčné číslo : CF321LF0

27,90 €1 EUR 27.9
1. Odporúčaná cena. Nejde o cenu minimálnu ani záväznú. Vrátane príspevku na ekologickú likvidáciu.

Nádherné kučery a žiarivý lesk s neporovnateľnou kulmou na vlasy

Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD je vašou novou tajnou zbraňou pre prirodzené kučery a vlny, s priemerom 25 mm pre jedinečné výsledky natáčania pri každom použití. Tento praktický stylingový nástroj zahŕňa náš povrch Keratin & Glow, ktorý je kombináciou keratínového proteínu a turmalínu na zníženie statickej elektriny a krepovatenia pre hodvábne hladké výsledky a žiarivý lesk. Konštantná teplota 200 °C vytvára dokonalé výsledky v krátkom čase s množstvom vylepšených funkcií, ktoré dopĺňajú nástroj.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 43–47  W
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Funkcia Kučery  
Priemer 25  mm
Tvar Okrúhly  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Maximálna teplota prúdenia vzduchu 200  °C
Komfort pri používaní
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Čas zahrievania 60  s
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
Iné Nastavenie teploty: 200 °C  
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Hliník  
Farba Čierna a červená  
Farba zástrčky Čierna  
Typ zástrčky EUR  
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.