ROWENTA x KARL LAGERFELD Rowenta x KARL LAGERFELD Curls Forever CF311LF0

Rowenta x KARL LAGERFELD Curls Forever CF311LF0
Vlny, ktoré vydržia až 3 dni*
Tenká kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Curls Forever ponúka dokonalé natáčanie a štýl, ktorý vydrží. Kulma na vlasy s obzvlášť úzkym valcom vytvára nádherne pevné kučery a dlhotrvajúce výsledky, s rýchlym natáčaním a bleskurýchlemu zahriatiu za 30 sekúnd, vďaka ktorým sa môžete rýchlo vydať do sveta vo svojej najlepšej forme.

Referenčné číslo : CF311LF0

*Percepčný test na 16 používateľoch, Francúzsko 2018

* Percepčný test na 16 používateľoch, Francúzsko 2018

Kulma na vlasy s inovatívnym tvarom a rýchlym natáčaním vlasov pre štýl, ktorý vydrží

Tenká kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Curls Forever vám dáva na dosah nádherné vlnité štýly a dlhotrvajúce účesy vďaka prevratnému stylingu Inovatívny dizajn s úzkym priemerom 10 mm optimálne odvádza teplo pre dlhotrvajúce pevné kučery, s kulmou bez svorky pre rýchle natáčanie, ktoré účinkuje za niekoľko sekúnd. Objavte tento kompletný nástroj: Povrch Keratín & Glow pre hladké a chránené vlasy so žiarivým leskom, optimálna teplota 180 °C a ochranné rukavice na jednoduchý styling každý deň.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 25  W
Nastavenie teploty 180°C  
Zdokonalený povrch Iné  
Funkcia Kučery  
Priemer 10  mm
Príslušenstvo 1 Teplovzdorné ochranné rukavice  
Komfort pri používaní
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Hliník  
Farba Čierna a červená  
Ďalšie priložené príslušenstvo Teplovzdorné ochranné rukavice  
Farba zástrčky Čierna  
Typ zástrčky EUR  
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.