ROWENTA Masážny prístroj na tvár Rowenta Youth LV6020F0

Masážny prístroj na tvár Rowenta Youth LV6020F0
2-minútový rituál starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť
Masážny prístroj na tvár Rowenta Youth znižuje výskyt jemných liniek a vrások* a poskytuje kompletnú omladzujúcu starostlivosť s jemnými vibráciami pre dokonalejšiu pleť, ktorá je po použití svieža a žiarivá. Začleňte tento jednoduchý dvojminútový krok do svojej starostlivosti o pleť a získajte sviežu, žiarivú a oddýchnutú pleť. Prístroj tiež podporuje účinok a vstrebávanie krémových produktov pre dlhotrvajúce výsledky.

Referenčné číslo : LV6020F0

* Test vnímania 1 a 2 mesiace, 30 dobrovoľníkov, Francúzsko, 2020

Výhodyproduktu

Masážny prístroj na tvár Rowenta Youth: nádherná pleť

Svieža a omladená pleť s dávkou žiarivosti: doprajte svojej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži, s masážnym prístrojom na tvár Rowenta Youth. Tento jednoduchý dvojminútový krok vo vašej dennej starostlivosti o pleť znižuje viditeľnosť jemných liniek a vrások* a ponúka omladzujúce vlastnosti jemných vibrácií pre pleť, ktorá vyzerá sviežo a oddýchnuto deň čo deň. Zažite pleť, ktorá je viditeľne žiarivejšia, vypnutejšia a rozjasnená. Tento nový nepostrádateľný prístroj starostlivosti o pleť poskytuje skutočný wellness zážitok, rozmaznávanie a starostlivosť o seba. Masážny prístroj vám dodá pocit sviežosti ako pri návšteve kozmetického salóna. Vyskúšajte si technológiu, ktorá je šetrná k pokožke a úplne bezpečná a neinvazívna. Vytvára žiarivý a jasný tón pleti, ktorá vyzerá zdravšie. Tento masážny prístroj na tvár špičkovej kvality podporuje účinnosť a vstrebávanie vašich bežných krémov pre dlhotrvajúce výsledky. Má tiež celý rad inteligentných funkcií na jednoduchú skrášľujúcu starostlivosť o pleť.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 100-240  V
   
Oblasť použitia Face  
Druh pleti All skins  
USB nabíjačka    
Typ zástrčky EUR  
Čas dobíjania 2  h
Napájací zdroj Dobíjací  
Bezšnúrové použitie    
Typ batérie Lithium ion  
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) 90  min
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Púzdro    
Nastavenie rýchlosti 3  
Ďalšie priložené príslušenstvo Ochranný kryt  
Farba Medená  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.