ROWENTA Čistiaca kefka na tvár Rowenta Radiance Booster LV4020F0

Čistiaca kefka na tvár Rowenta Radiance Booster LV4020F0
Jemná denná starostlivosť o pleť – len 1 minútu pre mladistvú a žiarivú pleť.
Kefka na tvár Radiance Booster od značky Rowenta posúva starostlivosť o vašu pleť na vyššiu úroveň vďaka jemnému a upokojujúcemu pôsobeniu, ktoré zaručuje spoľahlivé výsledky. Podľa 95% používateľov* má táto čistiaca kefka na tvár vyhladzujúci účinok na pleť, ktorá je potom rozjasnená a získava revitalizáciu a omladzujúcu energiu. Objavte nový krok vo vašom režime starostlivosti o pleť, ktorý vám za jednu minútu pomôže vyzerať čo najlepšie.

Referenčné číslo : LV4020F0

3-mesačný test vnímania prístroja - 30 dobrovoľníkov - % vyjadrení

* % testujúcich používateľov sa zhodlo - 3-mesačný test vnímania prístroja - 3 dobrovoľníkov - % vyjadrení - Francúzsko

Výhodyproduktu

Rowenta Radiance Booster Čistiaca kefka na tvár

Dosiahnite dokonalé rozjasnenie pleti s čistiacou kefkou na tvár Rowenta Radiance Booster na čistenie tváre pre jemnú 1-minútovú starostlivosť o pleť, ktorá prináša nádherné výsledky plné mladosti a vitality. Táto vysokovýkonná kefka na tvár dokonale odličuje a hĺbkovo čistí pomocou jemnej starostlivosti, ktorá pokožku nevysuší. Mladistvá pleť so žiarivým jasom je na dosah. 95 % používateľov* uviedlo veľmi pozitívne výsledky: hladšiu, jasnejšiu a rovnomernejšiu pokožku, hladkú a stále hydratovanú pokožku a účinné odličovanie. Dva kefkové nádstavce - jeden nylónový a druhý silikónový - sa postarajú o každý, dokonca aj o ten najcitlivejší typ pokožky, a zabezpečia dlhotrvajúci výkon a jednoduchú obsluhu. Objavte jemnú starostlivosť s nekompromisnými výsledkami pre jedinečný dotyk starostlivosti a jasu.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 100-240  V
Transportable    
Oblasť použitia Face  
Druh pleti All skins  
Exfoliácia    
Vibrácie    
Typ batérie Lithium ion  
Kompaktný    

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.