ROWENTA INSTANT COMFORT AQUA SO6510F2

INSTANT COMFORT AQUA SO6510F2

Instant Comfort Aqua bezpečne a výkonne vykúri akýkoľvek priestor v dome. Okamžite spríjemní podmienky v kúpeľni pred sprchovaním i po ňom a vďaka priehľadnému ovládaciemu panelu a dodržaní zvláštnej bezpečnostnej normy pre izoláciu vo vlhku (IP21 - krytie proti kvapkajúcej vode, spotrebič na použitie vo vzdialenosti min. 0,6 m od vane a vo výške väčšej než 2,25 m nad vaňou) sa netreba obávať o bezpečnosť.

Referencia : SO6510F2

RÝCHLY, TICHÝ A BEZPEČNÝ

Instant Comfort Aqua ponúka výkonné vykurovanie v absolútnom pokoji a bezpečné používanie dokonca aj v kúpeľni (krytie IP21).

Podľa vašich potrieb ponúka dve ľahko nastaviteľné polohy: tiché nastavenie, ideálne na dlhšie použitie, napríklad pri čítaní, sledovaní televízie alebo počas spánku, a nastavenie na maximálny výkon pre rýchlejšie a výkonnejšie kúrenie.

V oboch prípadoch široký rozptyl tepla a ventilátor zaistia rovnomerné vykúrenie miestnosti pre maximálny komfort.

Ventilátor má aj funkciu chladenia pre osvieženie malých priestorov v teplejších mesiacoch.

Jeho kompaktná veľkosť a ergonomické držadlo umožňujú praktické prenášanie a skladovanie.

Dokumentácia

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.