ROWENTA COMPACT POWER SO2210F0

COMPACT POWER SO2210F0

Compact Power je kompaktný, ale výkonný ohrievač, ktorý zohreje váš okolitý priestor a šetrí miesto v spálni, obývacej izbe alebo pri skladovaní. Dva stupne vykurovania zaisťujú maximálny komfort a vďaka funkcii ventilátora je prístroj praktickou pomôckou po celý rok.

Referenčné číslo : SO2210F0

VÝKON V KOMPAKTNEJ VEĽKOSTI

Compact Power zaisťuje bezpečné a výkonné vykurovanie, bez toho, aby vďaka svojej kompaktnej veľkosti akokoľvek prekážal (rozmery sú oproti predchádzajúcemu modelu redukované o ďalších 15 %).

Ľahko nastaviteľné vykurovanie až do 2000 W a dva stupne vykurovania vám umožnia prepínať medzi nastavením na minimálny výkon pre dlhšie použitie a nastavením na maximálny výkon pre rýchle a výkonné kúrenie.

Optimálny komfort zaisťuje vstavaný termostat, ktorý reguluje teplotu v miestnosti za vás.

Prístroj Comfort Compact je určený na celoročné použitie, lebo vďaka funkcii chladenia sa v teplom počasí zmení na osviežujúci ventilátor, pričom jeho kompaktná veľkosť a držadlo pre ľahké prenášanie umožnia praktické presúvanie alebo skladovanie.

Dokumentácia

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.

Taktiež by sa vám mohlo páčiť