ROWENTA COMPACT POWER SO2210F0

COMPACT POWER SO2210F0

Compact Power je kompaktný, ale výkonný ohrievač, ktorý zohreje váš okolitý priestor a šetrí miesto v spálni, obývacej izbe alebo pri skladovaní. Dva stupne vykurovania zaisťujú maximálny komfort a vďaka funkcii ventilátora je prístroj praktickou pomôckou po celý rok.

Referencia : SO2210F0

VÝKON V KOMPAKTNEJ VEĽKOSTI

Compact Power zaisťuje bezpečné a výkonné vykurovanie, bez toho, aby vďaka svojej kompaktnej veľkosti akokoľvek prekážal (rozmery sú oproti predchádzajúcemu modelu redukované o ďalších 15 %).

Ľahko nastaviteľné vykurovanie až do 2000 W a dva stupne vykurovania vám umožnia prepínať medzi nastavením na minimálny výkon pre dlhšie použitie a nastavením na maximálny výkon pre rýchle a výkonné kúrenie.

Optimálny komfort zaisťuje vstavaný termostat, ktorý reguluje teplotu v miestnosti za vás.

Prístroj Comfort Compact je určený na celoročné použitie, lebo vďaka funkcii chladenia sa v teplom počasí zmení na osviežujúci ventilátor, pričom jeho kompaktná veľkosť a držadlo pre ľahké prenášanie umožnia praktické presúvanie alebo skladovanie.

Dokumentácia

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.