ROWENTA ESSENTIAL + STAND VU4410F0

ESSENTIAL + STAND VU4410F0
Výkonné a tiché ochladenie

So stojanovým ventilátorom Rowenta Essential + si užijete výkonné a tiché schladenie. Tento ventilátor ponúka vysoký výkon, tichú prevádzku, tri rýchlosti a rad pohodlných funkcií, a je tak nevyhnutným doplnkom vášho domova v teplých mesiacoch.

Referenčné číslo : VU4410F0

*The rate may vary +/- 10% depending on the products

Ventilátor Essential +: Výkonné a tiché chladenie

Vychutnajte si silný chladivý efekt v pokoji a tichu s ventilátorom Essential + od značky Rowenta. Jeho výkonné chladenie (až 55 m³/min) poslúži aj v tých najteplejších prostrediach, a to vďaka výkonnému a odolnému medenému motoru, ktorý zabezpečuje trvalo vysoký výkon. Jeho nízka rýchlosť zároveň sľubuje tiché osvieženie - perfektné pri spánku, sledovaní televízie alebo pri práci. Tento vysokokompaktný stojanový ventilátor je vybavený tromi rýchlosťami pre osobné osvieženie, je ľahko premiestniteľný a ľahko sa skladuje, keď sa práve nepoužíva. Toto všetko je doplnené funkciami pre väčšie pohodlie, vrátane automatickej oscilácie a orientácie a nastaviteľnej výšky ventilátora. Essential + priveje ku vám domov potrebné osvieženie!

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stojanový  
Priemer 40  cm
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. prúdenie vzduchu (m3/min) 55  
Automatická oscilácia    
Orientácia    
Počet lopatiek 3  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3  
Displej Nie  
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky Biela  
HLUČNOST´
Min. úroveň hluku 54  

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.