ROWENTA EOLE COMPACT VU6210F0

EOLE COMPACT VU6210F0
Vždy správna rýchlosť prúdenia vzduchu

V stĺpovom ventilátore Rowenta Eole Compact sa dokonalé prúdenie vzduchu snúbi s elegantným dizajnom. Vďaka 3D technológii prúdenia vzduchu zaisťujúcej lepšiu distribúciu a široký uhol otáčania ponúka ventilátor úplnú kontrolu, ľahké prenášanie a celý rad praktických funkcií, a dokonale sa hodí do každej domácnosti.

Referenčné číslo : VU6210F0

Výhodyproduktu

Stĺpový ventilátor Rowenta Eole Compact: Plne nastaviteľné 3D prúdenie vzduchu

Keď ide o osvieženie, výkon nemusí ísť na úkor dizajnu. Mini stĺpový ventilátor Rowenta Eole Compact ponúka ako ideálne prúdenie vzduchu, tak elegantný vzhľad. Vďaka 3D technológii je prúdenie vzduchu vždy ideálne a zvislo nastaviteľná orientácia mriežky a široký vodorovný uhol otáčania zase zaisťujú lepšiu distribúciu vzduchu. Prístroj ponúka rovnakú rýchlosť prúdenia vzduchu ako klasické stolné ventilátory s troma lopatkami*. Moderný, tenký a kompaktný dizajn tohto malého ventilátora sa zároveň skvelo hodí do každej domácnosti. Vďaka 3 možnostiam nastavenia otáčok sa dokonale prispôsobí Vašim potrebám, väčšia mriežka zaisťuje lepší rozptyl vzduchu a tichý režim ponúka osvieženie bez rušivého hluku. K tomu všetkému sa ešte pridáva dizajn s nízkou hmotnosťou, integrovaným madlom pre ľahké prenášanie a celý rad praktických funkcií pre väčšie pohodlie, ako je praktický systém uloženia prívodného kábla, časovač na 8 hodín, automatické nastavenie a ekologické automatické vypnutie po 12 hodinách.   * Porovnanie s rýchlosťou prúdenia vzduchu ventilátora Rowenta VU2110 10“ s troma lopatkami

Technické parametre / porovnanie

KOMFORT POUŽITIA
Ovládací panel Elektronický  
Počet nastavení 3  
Rukoväť    
Časovač    
Displej LED  
INTELIGENCE
Ďalšie NASTAVITEĽNÁ ORIENTÁCIA MRIEŽKY  
BEZPEČNOST´
Automatické vypnutie    
Svetelný ukazovateľ    
IP 20  
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Frekvencia 50/60  Hz
Tropický motor    
Hlučnosť Very quiet (<45 db(A))  
Počet rýchlostí 3 rýchlosti  
Časovač / Auto-off    

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.