ROWENTA AQUA PERFECT HU5220F0

AQUA PERFECT HU5220F0
IDEÁLNA VLHKOSŤ PRE OTPIMÁLNY KOMFORT

Tichý zvlhčovač vzduchu Aqua Perfect sa vo vašom domove postará o ochranu proti škodlivým účinkom suchého vzduchu vďaka zaisteniu optimálnej miery vlhkosti. Oceníte vysoký parný výkon doprevádzaný tromi inteligentnými režimami na zaistenie požadovanej úrovne vlhkosti i antibakteriálny roztok pre čistejšiu hmlu.* To všetko pri dokonalom komforte používania, o ktorý sa stará variabilné nastavenie rýchlosti a ergonomické prevedenie.

Referenčné číslo : HU5220F0

Výhodyproduktu

Zvlhčovač Aqua Perfect: Dokonalá vlhkosť pre pohodlný domov

 

Tichý zvlhčovač vzduchu Aqua Perfect sa vo vašom domove postará o ochranu proti škodlivým účinkom suchého vzduchu a zaistí v ňom dokonalú vlhkosť a optimálny komfort. Jeho výkonný parný výstup je doprevádzaný tromi inteligentnými režimami: režim Auto Comfort pre automatickú úpravu vlhkosti podľa teploty vašej miestnosti; režim Control pre nastavenú mieru vlhkosti v rozmedzí 45%RH a 90%RH; a režim Continuous pre konštantné vypúšťanie hmly. Okrem vynikajúceho parného výstupu je u tohto tichého zvlhčovača k dispozícii aj veľká nádržka na vodu a tri nastaviteľné rýchlosti. Naviac v spodnej časti s vodou obsahuje antibakteriálny roztok na potlačenie rastu mikróbov* pre čistejšiu hmlu a ochranu vás a vašej rodiny. Všetko završujú praktické funkcie, medzi ktorými nechýba nočný režim, 12 h časovač a tiež ergonomický dizajn na ľahké použitie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

TECHNOLOGY
Typ produktov Zvlhčovač  
Typ technológie Ultrazvuková  
Funkcia ohrevu    
Para Warm and Cold  
PERFORMANCE
Výstup pary (ml/h) 380  
Oblasť účinnosti 53,6 m2  
Objem nádržky na vodu 5,9  L
Čas chodu až 30 h  h
Úroveň hluku iba 40  dB(A)
Počet rýchlostí 3  
INTELLIGENCE
Automatický režim    
Nočný režim    
Hygrometer    
Ukazovateľ miery vlhkosti v miestnosti    
Nastavenie miery vlhkosti Áno  
COMFORT IN USE
Antibakteriálny účinok    
Ukazovateľ hladiny vody    
Automatické vypnutie    
Vyberateľná nádržka na vodu    
Ovládací panel Elektronický  
Časovač 12  h
Príjemné osvetlenie    
Rukoväť Sklopiteľné  
Ďalšie priložené príslušenstvo 2 odvápňovacie vrecká  
Príkon 110  
Iné 220-240 V 50-60 Hz  
Farba Strieborná a čierna  

Dokumentácia

Časté otázky

Zariadenie pred čistením vždy vypnite a odpojte zo siete.
Podstavec prístroja ani napájací kábel a zástrčku neponárajte do vody ani inej tekutiny. Na čistenie zariadenia nepoužívajte čistiace ani odmasťovacie prostriedky.
Je dôležité pravidelne čistiť nádržky s vodou, rozprašovaciu komoru (okolo keramického disku) a prieduchy vzduchu pod zariadením.
Čistenie disku: Pravidelné čistenie keramického disku zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa. Nepoužívajte silné alebo obrazívne nástroje, aby sa zamedzilo poškodeniu disku.
Čistenie nádržky s vodou: Odstráňte kazetu proti tvorbe vodného kameňa (v závislosti od modelu) a opláchnite ju vodou, potom umyte nádržku a jej veku mydlovou vodou.
Čistenie rozprašovacej komory: Rozprašovaciu komoru naplňte zmesou vody a octu v rovnakom pomere, nechajte pôsobiť 4 hodiny, potom ju vyprázdnite a komoru opláchnite čistou vodou (poznámka: uistite sa, aby sa voda nedostala do otvoru dúchadla).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.