ROWENTA AQUA PERFECT HU5220F0

AQUA PERFECT HU5220F0
IDEÁLNA VLHKOSŤ PRE OTPIMÁLNY KOMFORT

Tichý zvlhčovač vzduchu Aqua Perfect sa vo vašom domove postará o ochranu proti škodlivým účinkom suchého vzduchu vďaka zaisteniu optimálnej miery vlhkosti. Oceníte vysoký parný výkon doprevádzaný tromi inteligentnými režimami na zaistenie požadovanej úrovne vlhkosti i antibakteriálny roztok pre čistejšiu hmlu.* To všetko pri dokonalom komforte používania, o ktorý sa stará variabilné nastavenie rýchlosti a ergonomické prevedenie.

Referencia : HU5220F0

Výhodyproduktu

Zvlhčovač Aqua Perfect: Dokonalá vlhkosť pre pohodlný domov

 

Tichý zvlhčovač vzduchu Aqua Perfect sa vo vašom domove postará o ochranu proti škodlivým účinkom suchého vzduchu a zaistí v ňom dokonalú vlhkosť a optimálny komfort. Jeho výkonný parný výstup je doprevádzaný tromi inteligentnými režimami: režim Auto Comfort pre automatickú úpravu vlhkosti podľa teploty vašej miestnosti; režim Control pre nastavenú mieru vlhkosti v rozmedzí 45%RH a 90%RH; a režim Continuous pre konštantné vypúšťanie hmly. Okrem vynikajúceho parného výstupu je u tohto tichého zvlhčovača k dispozícii aj veľká nádržka na vodu a tri nastaviteľné rýchlosti. Naviac v spodnej časti s vodou obsahuje antibakteriálny roztok na potlačenie rastu mikróbov* pre čistejšiu hmlu a ochranu vás a vašej rodiny. Všetko završujú praktické funkcie, medzi ktorými nechýba nočný režim, 12 h časovač a tiež ergonomický dizajn na ľahké použitie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

Typ produktov Zvlhčovač  
Typ technológie Ultrazvuková  
Funkcia ohrevu    
Para Warm and Cold  
Výstup pary (ml/h) 380  
Oblasť účinnosti 53,6 m2  
Objem nádržky na vodu 5,9  L
Čas chodu až 30 h  h
Úroveň hluku iba 40  dB(A)
Počet rýchlostí 3  
Automatický režim    
Nočný režim    
Hygrometer    
Ukazovateľ miery vlhkosti v miestnosti    
Nastavenie miery vlhkosti Áno  
Antibakteriálny účinok    
Ukazovateľ hladiny vody    
Automatické vypnutie    
Vyberateľná nádržka na vodu    
Ovládací panel Elektronický  
Časovač 12  h
Príjemné osvetlenie    
Rukoväť Sklopiteľné  
Ďalšie priložené príslušenstvo 2 odvápňovacie vrecká  
Príkon 110  W
Iné 220-240 V 50-60 Hz  
Farba Strieborná a čierna  

Dokumentácia

Časté otázky

Zariadenie funguje s pitnou vodou (studená voda z vodovodu) – podľa možnosti s mäkkou vodou.
Nie, pokiaľ zariadenie nie je vybavené systémom difúzora parfumu. V žiadnom prípade nepridávajte esenciálne oleje alebo iné prídavné látky do vyparovacieho žiabku a/alebo do nádržky s vodou.
Zariadenie pred čistením vždy vypnite a odpojte zo siete.
Podstavec prístroja ani napájací kábel a zástrčku neponárajte do vody ani inej tekutiny. Na čistenie zariadenia nepoužívajte čistiace ani odmasťovacie prostriedky.
Je dôležité pravidelne čistiť nádržky s vodou, rozprašovaciu komoru (okolo keramického disku) a prieduchy vzduchu pod zariadením.
Čistenie disku: Pravidelné čistenie keramického disku zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa. Nepoužívajte silné alebo obrazívne nástroje, aby sa zamedzilo poškodeniu disku.
Čistenie nádržky s vodou: Odstráňte kazetu proti tvorbe vodného kameňa (v závislosti od modelu) a opláchnite ju vodou, potom umyte nádržku a jej veku mydlovou vodou.
Čistenie rozprašovacej komory: Rozprašovaciu komoru naplňte zmesou vody a octu v rovnakom pomere, nechajte pôsobiť 4 hodiny, potom ju vyprázdnite a komoru opláchnite čistou vodou (poznámka: uistite sa, aby sa voda nedostala do otvoru dúchadla).