Vyberte si zastrihávač, ktorý bude súčasťou vášho každodenného života.

Niektorí už na to prišli: vyznať sa vo svete zastrihávačov nie je práve jednoduché. Rozhodujte sa srdcom! Je to vec mužov

Ako si máte vybrať zastrihávač, ktorý sa stane súčasťou vášho každodenného života, tých mdlých chvíľ pred zrkadlom (ktoré už toľko toho videlo) skoro ráno a po prebdenej noci? Nemusíte panikáriť. Dáme vám niekoľko profesionálnych rád, ktoré vám pomôžu rýchlo si vybrať ideálny zastrihávač, ktorý vám vykúzli na tvári tak žiadúci vzhľad...

Estetické otázky sú u mužov čím ďalej zložitejšie... Od jaskynných mužov až k metro-sexuálnemu šialenstvu, všade je priestor pre všetky možné štýly. Dobre. Vlasy moderného muža treba skrotiť, ale nie je jasne dané, do akej miery.

  • 01_Choose_the_trimmer_hair.body.face_SK.png
  • 02_Choose_the_trimmer_clean.look_SK.png

Žolík v podobe viacúčelových zastrihávačov.

A pre tých mužov, ktorí si chcú zjednodušiť život, ponúka Rowenta For Men 2, 3 alebo i 4 funkcie v jedinom zastrihávači.

Existujú modely, ktoré vedia

  • brada + vlasy

  • brada + vlasy + telo

  • brada + vlasy + telo + nosné a ušné chĺpky

Zoznámte sa s produktami

pre každého vlastný zastrihávač

Prvotriedna elegancia pre náročného muža?

Milujete precíznosť a vyžadujete vždy prvotriedny výkon? Potom sú pre vás ideálne modely umožňujúce úpravu všetkých telesných zón. Najlepšie zastrihávače s titánovou úpravou, odolné s dlhodobo ostrou čepeľou a extrémnou efektivitou.

Vďaka nastaviteľnému viacpolohovému hrebeňovému systému si ušetríte prácu s výmenou nadstavcov. Je samozrejmosťou, že poskytujú veľmi široký rozsah dĺžky strihu.

Ležérny štýl, neustále v pohybe

Úpravou vzhľadu nechcete tráviť veľa času. Potrebujete praktické a jednoduché riešenie, na doma i na voľný čas. Čepele z antikorovej ocele s titánovou úpravou pre veľmi precízny strih, ktorý dlho vydrží, systém umožňujúci rýchlu výmenu hrebeňových nadstavcov a možnosť použitia i vo vode - to sú modely Wet & Dry.

Pre vás sú určené modely špecializované na konkrétnu telesnú zónu. Ľahko sa používajú, sú vybavené funkciou Hair Vacuum, takže sa nebudete musieť starať o poriadok.

Módny výzor precízneho muža

Či už vás láka vzhľad 3-dňového strniska alebo pestovaná hipsterská brada, určite vás nesklame špeciálny vysoko precízny zastrihávač brady.

Bezdrôtová alternatíva vám spolu s dobrou výdržou batérie umožňuje úplnú slobodu pohybu a mobilné použitie. A ak je aj dizajn zastrihávača elegantný, tým lepšie!