Air Force Precision Zastrihávač brady značky Rowenta s technológiou sania

Počas niekoľkých uplynulých rokov vzrástla u mužov každého veku brada znova na obľube. Pre mnohých z nich ide o nevyhnutný ozdobný prvok, ktorý dodáva charakter ich tvári.

Čo sa týka brady, veľkou klasikou je 3-dňové strnisko, ktoré sa hodí na každú príležitosť. Ležérnejšou alternatívou je 5 mm strnisko. Brada v dĺžke 8 mm zase vyvolá príjemné oživenie počas spoločensky ladeného víkendu. V každom prípade ide o dokonalý spôsob, ako podľa konkrétnej príležitosti mierne upraviť svoj vzhľad. Nehovoriac o tom, že sa vďaka tomu nemusíte holiť každý deň. Pre najcitlivejšie typy pleti to je ako odísť na zaslúženú dovolenku. Skrátka, kto by o nich mohol pochybovať, keď si vyžadujú menej starostlivosti a dodávajú štýl.

  • Air_Force_Precision_95%_SK_01.png
  • Air_Force_Precision_21_trimming_SK_02.png

made in rowenta

Zastrihávače brady Air Force Precision predstavujú účinné zariadenie, ktoré vám umožní zastrihávať bradu rýchlo a podľa vášho priania. Vďaka 21 zastrihávacím polohám v rozsahu od 0,5 do 10 mm si môžete slobodne vybrať, ako svoju bradu upravíte. K dispozícii máte všetky možné štýly vrátane 3-dňového strniska. Umožňuje tiež praktické používanie na batérii s 35-minútovou výdržou, čo predstavuje dostatok času na dokonalé vyladenie vášho štýlu.

Vďaka zásobníku na chlpy vákuového sacieho systému sú zastrihávače Air Force Precision plne mobilné. Ak sa ponáhľate, môžete sa narýchlo oholiť v aute alebo vo výťahu, bez toho, aby po vás zostali chlpy. Zásobník na chlpy sa veľmi ľahko čistí: v jedinej sekunde ho odpojíte a vyprázdnite. To isté platí pri čepeliach, ktoré sa dajú ľahko vybrať a očistiť pomocou malej kefky. Samozrejme nad odpadkovým košom, nie umývadlom. Už žiadny neporiadok.