ROWENTA X-Combo Allergy 3v1 Vacuum & Mop GZ3038WO

X-Combo Allergy 3v1 Vacuum & Mop GZ3038WO
Hybridný čistič na tvrdé podlahy od značky Rowenta: Vysávanie a skutočné funkčné vytieranie súčasne
Ultra ľahký bezdrôtový vysávač a elektronický mop Rowenta X-Combo 2 v 1 spája účinné vysávanie a aktívne vytieranie dvoma rotačnými mopmi, vďaka ktorým sa vaše upratovanie skráti na polovicu a zaručí špičkové výsledky na všetkých typoch tvrdých podláh. Kombinácia elektrického mopu a bezdrôtového vysávača je doplnená najnovšími upratovacími technológiami značky Rowenta: Technológia Aerospin pre obzvlášť rýchlo rotujúci vytierací mop, všestranné režimy upratovania pre samostatné vytieranie, samostatné vysávanie alebo obe funkcie súčasne, batérie s dlhou výdržou pre pôsobivú autonómiu a mnoho ďalšieho. To všetko bez kábla pre vaše maximálne pohodlie.

Referenčné číslo : GZ3038WO

*Pri mokrom vytieraní v režime boost

Výhodyproduktu

Kombinácia výkonného vysávania a aktívneho vytierania pre rýchle a jednoduché upratovanie bez káblov vyžadujúcich len polovicu času

Unikátny bezdrôtový vysávač a elektronický mop Rowenta X-Combo 2 v 1 je hybridný čistič všetkých typov tvrdých podláh a bol navrhnutý na to, aby skrátil dobu upratovania na polovicu času. Aktívny rotačný mop v kombinácii s výkonným tyčovým bezdrôtovým vysávačom ponúka súčasné vysávanie a ultra rýchle vytieranie s exkluzívnou technológiou Rowenta Aero Spin pre nekompromisné a dlhodobé výsledky. Doprajte si bezdrôtové upratovanie vďaka batérii s dlhou výdržou až 60 minút* pre ultra ľahké upratovanie, ktoré splní všetky vaše potreby.

Technické parametre / porovnanie

Farba Čierna a modrá Preppy  
Your habits Cleaning and suction 2 in 1  
Kategória Wet and Dry MOKRÉ A SUCHÉ VYSÁVANIE  
Technológia Cyklónová bezsášková technológia  
Príkon 215  W
Riadenie energie    
Objem zásobníka na prach 0,55  L
Prevádzková doba 60 min  
Čas dobíjania 4  h
Typ batérie Lithium ion  
Unit Battery weight 450  g
Úroveň hluku 79  dB(A)
Prepravný úchyt    
Hmotnosť 3,5  kg
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Na vysávači sa aktivovala poistka ochrany pred prehriatím. Mali by ste vyčistiť filter motora, zmeniť mikroaktívny filter (v závislosti od modelu) a vymeniť vrecúško alebo vyprázdniť zberač prachu. Potom počkajte 30 minút, kým prístroj znovu zapnete.
Problém môže vzniknúť z niekoľkých príčin:
• Ak je regulátor krížovej hlavice otvorený, uzavrite ho.
• Ak je hubica alebo rúrka upchatá: skontrolujte hadicu a nástavec.
• Ak je nádoba plná, vyprázdnite ju alebo vyčistite (v závislosti od modelu).
• Filtračný systém je upchatý, vyčistite alebo vymeňte ho.

Ak problém aj naďalej pretrváva, kontaktujte autorizovaného servisného partnera.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.