ROWENTA EXTENSO DRY AC476901 hnedý

EXTENSO DRY AC476901 hnedý

Extenso Dry je ručný bezkáblový vysávač, ktorý ponúka vynikajúci výkon pri drobnom priebežnom upratovaní. Jeho kompaktné rozmery a účinný cyklónový systém umožnia upratanie aj tých najobtiažnejšie prístupných miest.

Referenčné číslo : AC476901

KAŽDODENNÉ UPRATOVANIE RÝCHLO A ĽAHKO

Vysávač Extenso Dry kombinuje praktickosť a ľahké použitie s vysokou účinnosťou upratovania a je dokonalý na zvládanie drobného priebežného upratovania.

Vďaka systému cyklónovej separácie prachu zo vzduchu je priebežné upratovanie ľahkou záležitosťou a prináša optimálne výsledky.

Kompaktný ručný prístroj je vybavený ergonomickou rukoväťou, vďaka ktorej je vysávanie mimoriadne pohodlné, a integrovaná štrbinová hubica umožní ľahký dosah do tých najobtiažnejšie dostupných miest.

Vysávač Extenso Dry je vybavený permanentným filtrom a nádobkou na prach pre ľahkú údržbu.

Dokumentácia

Časté otázky

Pred prvým použitím je potrebné zariadenie nabíjať aspoň 15 hodín a kontrolka na konci nabíjacieho cyklu zhasne.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.