ROWENTA EXPLORER SERIE 60 RR7455WH čierny

EXPLORER SERIE 60 RR7455WH čierny
Extrémne tenký robotický vysávač s mopom vhodný pre majiteľov domácich zvierat, ktorý funguje dobre aj na kobercoch

Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 vám pomôže upratať vašu domácnosť a poradí si i so zvieracími chlpmi, a vy pritom nemusíte pohnúť ani prstom! Systém Aqua Force počas vysávania zároveň utiera podlahu, takže ponúka skutočný efekt 2 v 1 a viditeľne dokonalý výsledok! Vysokoúčinná kefa Animal Turbo ľahko vysaje zvieracie chlpy aj veľké chuchvalce prachu a výrazne tak uľahčuje starostlivosť o domácnosť. Najtenší* robotický vysávač od Rowenty s výškou iba 6 cm, vrátane koliesok, prejde dokonca aj pod nízkym nábytkom. Mimoriadne presný navigačný systém Smart Exploration 4.0 umožňuje pokrytie celej domácnosti. Okrem toho je ovládanie prístroja veľmi intuitívne a ľahké: jednoducho sa pripojte k aplikácii a ovládajte svoj robot kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Je kompatibilný dokonca aj s virtuálnymi asistentmi s hlasovým ovládaním, takže môžete upratovanie domácnosti kompletne zveriť technológiám!

Referencia : RR7455WH

Výhodyproduktu

Rowenta Explorer Serie 60: extrémne tenký robotický vysávač s funkciu umývania určený pre všetky povrchy, perfektný pre majiteľov domácich zvierat

Poupratujte svoju domácnosť a zbavte sa zvieracích chlpov bez toho, aby ste pohli prstom, vďaka robotickému vysávaču Rowenta Explorer Serie 60! Systém Aqua Force počas vysávania hneď aj umýva podlahu, takže ponúka skutočný efekt 2 v 1 a zaisťuje viditeľné dokonalé výsledky. Tajnou zbraňou tohto robotického vysávača je vysokoúčinná kefa Animal Turbo s kombináciou dvoch materiálov, špeciálne vyvinutá pre majiteľov zvierat: ľahko vysáva zvieracie chlpy aj veľké chuchvalce prachu, a dokonca odstráni aj zašliapané chlpy. Extrémne tenký robotický vysávač s výškou iba 6 cm, vrátane koliesok, prejde aj pod nízkym nábytkom, aby zachytil skryté zvieracie chlpy a prach. Jeho navigačný systém Smart Exploration 4.0 sa postará o celú vašu domácnosť s mimoriadnou presnosťou a vďaka integrovanému gyroskopu sa pohybuje logicky vytýčenou trasou. Neuveriteľne inteligentný robotický vysávač dokonale sleduje cestu vašich stien vďaka najnovším bočným technologickým senzorom a vďaka geniálnej detekcii kobercov automaticky prispôsobuje svoju účinnosť podľa typu podlahy. Okrem toho je ovládanie robotického vysávača vysoko intuitívne a ľahko sa používa, takže si vďaka nemu odpočinie nielen vaše telo, ale aj vaša myseľ! Po pripojení k aplikácii môžete ľahko naplánovať a nastaviť upratovanie – kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Je kompatibilný dokonca aj s virtuálnymi asistentmi s hlasovým ovládaním, takže môžete upratovanie domácnosti kompletne zveriť technológiám!

Technické parametre / porovnanie

Účinnosť čistenia
Technológia Otočná centrálna kefa  
Typ kefy Gumová kefa  
Bočná kefa 2  
Motorizácia Bezkefový motor  
Upratovacie režimy 3: Methodic, Spot, Wall-follow  
Výkonové stupne 3  
Vacuum efficiency 2-3  
Your habits Automatic and effortless cleaning  
Navigácia
Monitoring prekážok Infračervené senzory  
Senzory proti pádu zo schodov Áno: 3 senzory proti pádu  
Virtuálny múr Nie  
Type of navigation Methodic (gyroscope)  
Pripojiteľnosť
Scheduling    
Wifi connectivity (app Rowenta robots and vocal assistants)    
Typ batérie Lithium ion  
Doba dobíjania 4-5 hodín  
Prevádzková doba 90 min  
Animal care    
Prevádzková doba
Prevádzková doba (min.poloha) 90 minút  
Spôsob nabíjania Dobíjacia základňa  
Samonabíjanie    
Vybavenie
Riadiaci systém Áno:aplikácia  
Objem zásobníka na prach 0.36  L
Filtrácia Štandardný filter  
Hovoriaci robot Nie  
Iné Vysáva a umýva súčasne  
Ergonómia
Úroveň hluku 65  
Rozmery/hmotnost´
Rozmery 32,5x32,5x6  cm
Dizajn
Farba Black  
Typ zástrčky EUR  
Ďalšie priložené príslušenstvo Water tank, 2 mops  

Časté otázky

Nevysávajte mokré povrchy, žiadne typy tekutín, horúce látky (žeravý popol, cigarety), extra jemné častice (sadra, cement, popol atď.), veľké ostré úlomky (sklo), škodlivé produkty (rozpúšťadlá, abrazívne prostriedky atď.), agresívne produkty (kyseliny, čistiace prostriedky atď.), horľavé a výbušné produkty (olej alebo produkty na báze alkoholu).
Umiestnite základnú nabíjaciu stanicu k stene, na rovný povrch a na také miesto, kde ju robotický vysávač ľahko nájde.
Toto miesto nesmie obsahovať žiadne prekážky (vrátane kobercov). Nechajte aspoň 1 meter voľného priestoru vľavo a vpravo a 2 metre v prednej časti základnej stanice. Ak je stanica umiestnená v rohu alebo je ťažké ju nájsť, robotický vysávač ju nedosiahne.
Napájací kábel základnej stanice umiestnite pozdĺž steny.
Ďalšie informácie nájdete v pokynoch v používateľskej príručke.
Ponechajte základnú nabíjaciu stanicu stále zapojenú (funkcia automatického dobíjania nebude k dispozícii, ak nie je nabíjacia stanica aktivovaná).
Umiestnite skrinku virtuálnej bariéry asi 30 cm pred miesto, kde chcete obmedziť prístup. Položte ju v smere šípky tam, kde chcete vytvoriť virtuálnu bariéru a uistite sa, že nie je nič, čo by ju v prednej časti blokovalo. Opačný koniec skrinky virtuálnej bariéry musí byť v kontakte s fyzickou stenou. Udržiavajte virtuálnu bariéru v určitej vzdialenosti od nabíjacej stanice (viac ako 3 m). Ak je virtuálna bariéra umiestnená v jej blízkosti, signál z virtuálnej bariéry blokuje nabíjaciu stanicu a robot sa tam nebude vedieť vrátiť.
Nepoužívajte viac ako dve virtuálne bariéry súčasne. Navyše, použitie niekoľkých virtuálnych bariér na malej ploche môže spôsobiť poruchu zariadenia.
Ďalšie informácie nájdete v pokynoch v používateľskej príručke.
Spotrebič nepoužívajte. Aby ste predišli akémukoľvek nebezpečenstvu, musíte ich nechať vymeniť schválenou spoločnosťou na opravu vysávačov.
Spotrebič nepoužívajte. Aby ste predišli nebezpečenstvu, nedotýkajte sa terminálov. Musíte nabíjaciu stanicu odpojiť a nahradiť ju novou, schválenou spoločnosťou na opravu vysávačov.
Nádobu na prach vyprázdnite do koša po každom použití. Tesnenia priestoru na ukladanie prachu vyčistite handričkou.
Môžete vykonať nasledujúce kontroly:
Hlavný vypínač uveďte do polohy STOP a potom do polohy ŠTART.
Odpojte kábel a znovu ho zapojte do nabíjacej stanice.
Uistite sa, že nabíjacie svorky a okienka senzorov nie sú upchaté, potom utrite hlavné telo a nabíjaciu stanicu suchou handričkou. Nezabudnite vypnúť hlavný vypínač, aby ste robot pred sušením vypli.
Skontrolujte, či nie je v blízkosti nabíjacej stanice nejaká prekážka, ako je reflexný predmet, stolička atď.
Ak po týchto kontrolách automatické nabíjanie stále nefunguje správne, nechajte robotický vysávač skontrolovať schválenou spoločnosťou na opravu vysávačov.
Skontrolujte:
Či nie je plná nádoba na prach.
Čistotu filtrov.
Či neexistuje nejaký predmet alebo odpad, ktorý môže prekážať saciemu otvoru pod robotom.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Virtuálna bariéra umožňuje obmedziť vysávací priestor robota.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.