ROWENTA NOMAD EASY TN1400F1

NOMAD EASY TN1400F1
RÝCHLY A OSTRÝ I PO DLHEJ DOBE

Vysoko kvalitný zastrihávač vlasov Nomad predstavuje ľahké riešenie úpravy vášho účesu. Vďaka 20 rôznym dĺžkam strihania a elegantnému dizajnu je toto zastrihávanie jednoduché - kedykoľvek a kdekoľvek.

Referenčné číslo : TN1400F1

ZASTRIHÁVAČ VLASOV ROWENTA NOMAD: DOKONALE A ĽAHKO ZASTRIHNUTÉ VLASY

Zastrihávač vlasov Nomad zaistí ľahký strih vlasov pomocou čepelí z antikorovej ocele najvyššej kvality pre bezchybnú a dlhotrvajúcu účinnosť strihania. Zastrihávač s dvomi nastaviteľnými hrebeňmi ponúka výber 20 dĺžok strihu, od 1 mm do 30 mm, a nastavenie s presnosťou na 1,5 mm umožňuje detailnú úpravu účesu, presne podľa priania. Ľahko použiteľný zastrihávač Nomad v elegantnom prevedení je ideálnym riešením pre váš strih a dokonalý vzhľad.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Typ motora DC Motor  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6250  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Vlasy  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Typ nadstavca na vlasy Nastaviteľný  
Počet nadstavcov na vlasy 2  
Rozsah nastavenia dĺžky strihu vlasov 1 až 30  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 19  
Prevádzková doba 40 min  
Čas dobíjania 8  h
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie NiMh  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Technické špecifikácie
Farba Biela  
Napätie 110-240  V
   

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.