ROWENTA SPECIALIST TN3651F0

SPECIALIST TN3651F0
8V1 PRE DOKONALÉ TVAROVANIE BRADY

S ostrou čepeľou potiahnutou titánom a nadstavcami pre detailnú úpravu zaisťuje presná Sada na zastrihávanie Mini Grooming dokonale upravenú bradu, presne podľa vášho priania.

Referenčné číslo : TN3651F0

Výhodyproduktu

SADA NA ZASTRIHÁVANIE MINI GROOMING: PRESNE ZASTRIHNUTÁ BRADA PODĽA VÁŠHO ŽELANIA

Presné výsledky so sadou na zastrihávanie Mini Grooming, ktorá spája presnosť a výsledky podľa vašich individuálnych želaní. Dva hrebene na úpravu detailov a 20 mm nadstavec na presné tvarovanie umožní zástrih, kontúrovanie a údržbu brady v profesionálnej kvalite, a to i na najťažsie dostupných miestach. Prídavný 25 mm nadstavec a extra presné čepele sa postarajú o finálnu úpravu a perfektne upravený vzhľad, zatiaľ čo otočný nadstavec zaručuje bezbolestné odstraňovanie neestetických chĺpkov. Vďaka titánom potiahnutej čepeli s dlhou životnosťou je Sada na zastrihávanie Mini Grooming tiež 100 % vodotesný pre ľahké čistenie. To všetko dopĺňa priložená batéria, ktorá vydrží až 3 hodiny a balenie obsahuje kompaktné puzdro vhodné na cestovanie a praktický stojan na odkladanie, takže vaša brada bude vyzerať skvele kedykoľvek a kdekoľvek.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 0.5  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada + uši a nos  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Presná čepeľ na fúzy    
Veľkosť detailnej čepele na fúzy (mm) 20  mm
Micro-precision čepeľ na fúzy    
Veľkosť čepele na fúzy Micro-precision 5  mm
Planžetový holiaci strojček mini    
Veľkosť planžetového holiaceho strojčeka mini 25  mm
Zastrihávač chĺpkov v nose a ušiach    
Použitie Cordless use  
Typ batérie AA 1.5V  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Skladovanie Puzdro + skladovacia základňa  
Technické špecifikácie
Farba Modrá  
Voltage 1 x 1.5  V
   
   
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.