ROWENTA Zastrihávač Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert TN6200F4

Zastrihávač Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert TN6200F4
Zastrihávajte, tvarujte a hoľte, aby ste mali svoj štýl dokonale pod kontrolou

Objavte jedinečný zastrihávač brady pre mužov! Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert vám pomôže dosiahnuť dokonalý štýl a úplnú kontrolu nad vaším vzhľadom, od hladkého oholenia až po stredne dlhú bradu. Holiaci strojček zaisťuje dokonalé tvarovanie s presnosťou 0 mm. Čepele zo 100 % nehrdzavejúcej ocele s titánovou povrchovou úpravou nie je potrebné nikdy vymeniť, aby ste dosiahli dlhotrvajúcu ostrosť a dokonalé jednotné zastrihávanie – dokonca aj pri hustej brade. Tento zastrihávač brady je vybavený najmodernejšími funkciami, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri každej príležitosti.

Referenčné číslo : TN6200F4

*Neholí tak tesne pri pokožke ako bežný holiaci strojček, takže pokožku nedráždi a zanecháva na nej príjemný pocit.

*Životnosť batérie sa testuje len s čepeľou „Forever Sharp“

Výhodyproduktu

Zastrihávač Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert: Zastrihávajte, tvarujte a hoľte, aby ste mali svoj štýl dokonale pod kontrolou

Pánský zastrihávač Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert je technologicky pokročilé, všestranné a profesionálne riešenie pre dokonalý štýl a úplnú kontrolu, aj tých najhrubších chĺpkov. Je vybavený tromi nadstavcami na bradu: precíznym holiacim strojčekom na detailné tvarovanie, čepeľou Forever Sharp na holenie a na krátke fúzy a tradičnou čepeľou na stredne dlhé fúzy. Čepele zastrihávača Forever Sharp majú titánovú povrchovú úpravu a spolu s výkonným motorom, s otáčkami 8000 ot/min, vám poskytnú dokonalé zastrihnutie jedným ťahom. Medzi ďalšie spoľahlivé a technologicky pokročilé funkcie patrí lítiovo-iónová batéria, ktorá poskytuje vynikajúcu autonómiu až 120 minút*, s funkciou rýchleho nabíjania za 90 minút a s pohodlným digitálnym displejom, ktorý zobrazuje stav batérie pre bezstarostné zastrihávanie. Toto všetko dopĺňa kompaktný, 100 % vodotesný dizajn pre praktické použitie a dokonalú hygienu, ako aj puzdro proti nárazu pre bezpečné uskladnenie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 8000  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 0.5  mm
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 15  
Planžetový holiaci strojček mini    
7  
Počet batérií 1  
Prevádzková doba 120 min  
Čas dobíjania 90  min
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LCD  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Farba Modrá  
Napätie 100-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1  m
Ďalšie priložené príslušenstvo Doplnok Skin Comfort na bradu a telo  
   
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky Čierna  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.