ROWENTA x KARL LAGERFELD Zastrihávač vlasov Perfect Line

Zastrihávač vlasov Perfect Line
Profesionálne výsledky. Majstrovská úprava vlasov.
So zastrihávačom vlasov Perfect Line bude váš účes vyzerať vždy dokonale. Má 28 nastavení, 6 hrebeňových nástavcov a 3 mikronastavenia pre presné zastrihnutie podľa vašich predstáv. Tento pánsky zastrihávač vlasov je vybavený profesionálnym motorom pre vysokoúčinné zastrihávanie jedným ťahom s možnosťou používania s káblom / bez kábla. Mimoriadne dlhá nezávislá prevádzka – výdrž batérie až 2,5 hodiny a indikátor LED zobrazujúci stav batérie – pre pokojnú úpravu bez obáv. Tento výrobok má aj čepele navrhnuté tak, aby vydržali 15 rokov.*

Referenčné číslo : TN152LF0

*Interný test odolnosti čepele podľa protokolu Groupe SEB uskutočnený na 30 produktoch (2022)

Dokonalý zastrihávač vlasov pre ikonický strih

Zastrihávač vlasov Perfect Line vám vďaka 28 nastaveniam, 6 hrebeňovým nadstavcom a 3 mikronastaveniam umožní prispôsobiť si účes presne podľa vašich predstáv – pre dokonalé výsledky v každom detaile. Užívajte si bezstarostné používanie vďaka profesionálnemu motoru, ktorý zabezpečuje vysokoúčinné zastrihávanie, ako aj lítium-iónovej batérii s indikátorom stavu až na 2,5 hodín výdrže a bezstarostného používania.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Inox  
Rýchlosť motoru (ot/min) 5200  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
0,5 mm  
Oblasti zastrihnutia Vlasy  
Mikro nastavenie Spúšťač čepele  
28  
1 až 25 mm  
25 mm  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Typ nadstavca na vlasy Pevný  
Počet nadstavcov na vlasy 6  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 28  
Men  
Prevádzková doba 150 min.  
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Technické špecifikácie
Farba Čierna a červená  
Napätie 100-240  V
   
   
   
Odnímateľný kábel    

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.