ROWENTA NOMAD TN2305F0

NOMAD TN2305F0
Bezkáblový zastrihávač brady

So zastrihávačom brady Nomad bude vaša brada vždy dokonale upravená. Jeho vysoko kvalitné čepele a variabilné presné nastavenie zaistí požadovanú dĺžku i dokonalú úpravu detailov. Prístroj je kompaktný, ľahko sa používa a je vybavený dobíjacou batériou s dlhou životnosťou. Vďaka tomu ho môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Referenčné číslo : TN2305F0

Dobíjací zastrihávač pre módny styling

Vysoko kvalitný zastrihávač brady Nomad udrží vašu bradu dokonale upravenú kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka ostrým čepeliam z antikorovej ocele je zastrihávanie vždy precízne a účinné. Päť nastaviteľných dĺžok od 3 mm do 7 mm a nastavenie s presnosťou na 1 mm ponúka celú škálu možností pre dokonalý vzhľad podľa priania, či už chcete klasickú briadku alebo trojdňové strnisko. Batéria s rýchlonabíjaním za 60 minút a dlhou životnosťou spolu s kompaktnými rozmermi prístroja zaistí, že váš zastrihávač Nomad bude vždy pripravený na použitie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Nehrdzavejúca oceľ  
Rýchlosť motoru (ot/min) 7100  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 0.5  mm
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Oblasti zastrihnutia Brada  
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov od 0,5 do 7 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 6  
Použitie Cordless + corded use  
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Skladovanie Puzdro  
Technické špecifikácie
Farba Modrá/Biela  
Napätie 100-240  V
Typ batérie NiMh  
Prevádzková doba 60  
Čas dobíjania 10  h
Typ motora DC Motor  

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.