ROWENTA FOREVER SHARP 3 v 1 TN6010F4 biely

FOREVER SHARP 3 v 1 TN6010F4 biely
Samoostriaci Forever Sharp: holí, zastriháva a tvaruje bez potreby výmeny britiev

S hybridným zastrihávačom brady Rowenta Forever Sharp budete každý deň vyzerať skvelo. Tento všestranný a vodeodolný prístroj 3 v 1 pre zastrihávanie, tvarovanie a holenie* má samoostriace čepele zo 100% antikorovej ocele, ktoré nie je potrebné meniť. Doprajte si mimoriadne efektívne a presné holenie jediným ťahom. Forever Sharp ponúka neprekonateľne dlhú výdrž batérie až 1,5 mesiace bez dobíjania**, a je tak verným spoločníkom pre dokonalú úpravu brady.

* Neholí tak blízko pokožky ako klasická žiletka, takže nehrozí podráždenie kože.
** Pri 5-minútovom holení 3-krát týždenne.

Referencia : TN6010F4

Výhodyproduktu

Zastrihávač brady Rowenta Forever Sharp: holí, zastriháva a tvaruje bez nutnosti výmeny čepelí

Dokonale ostré čepele pre dokonale upravený vzhľad. So všestranným zastrihávačom brady Forever Sharp, ktorý ponúka 3 nástroje v 1, môžete svoju bradu zastrihávať, tvarovať aj holiť.* Samoostriace čepele zo 100% antikorovej ocele pritom nikdy nebude potrebné meniť. Tri hrebeňové nadstavce (1, 3, 5 mm), sú ideálne pre všetky dĺžky brady, vrátane plnej. Tento pánsky zastrihávač brady ponúka presný strih jediným pohybom a neprekonateľnú výdrž batérie až 90 minút, čo znamená, že ho nemusíte až 1,5 mesiaca dobíjať**. Okrem toho je zastrihávač vybavený funkciou rýchleho dobitia za 4 minúty, ktorá zaistí dostatok energie pre kompletné zastrihnutie**, takže vás tento prístroj nikdy nenechá osamote! Bezdrôtový zastrihávač je vybavený aj šikovným ukazovateľom nízkeho stavu batérie a praktickým nabíjacím USB káblom. Kompaktní a ľahký prístroj Forever Sharp sa dobre drží, je 100% vodotesný a má odnímateľnú čepeľ, ktorá umožňuje ľahké čistenie a dokonalú hygienu. * Neholí tak blízko pokožky ako klasická žiletka, takže nehrozí podráždenie kože. ** Pri 5-minútovom holení 3-krát týždenne.

Technické parametre / porovnanie

Materiál čepele Antikorová oceľ  
Nastavenie rýchlosti 1  
Minimálna dĺžka krájania 0.4  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada  
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 2  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 0,4 až 5 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 4  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Farba Biela/čierna  
Napätie 100-240  V
Typ batérie Lithium ion  
Prevádzková doba 90 min  
Čas dobíjania 1h30  h

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm