ROWENTA NOSE & EAR TRIMMER TN3011F0

NOSE & EAR TRIMMER TN3011F0
ROTAČNÝ SYSTÉM JE IDEÁLNY NA ZASTRIHÁVANIE NEŽIADUCICH CHĹPKOV

Zastrihávač chĺpkov ľahko zastriháva nežiaduce chĺpky v nose a ušiach. Vďaka systému otočných čepelí s 360° rotáciou a sofistikovanej technológii Vision ošetríte aj tie najjemnejšie nevzhľadné chĺpky – bezpečne, bezbolestne a účinne.

Referenčné číslo : TN3011F0

ZASTRIHÁVAČ CHĹPKOV V NOSE A UŠIACH ROWENTA: ZBAVTE SA NEŽIADUCICH CHĹPKOV V NOSE A UŠIACH

Rozlúčte sa s nevzhľadnými chĺpkami v nose a ušiach pomocou zastrihávača Nomad. Jeho 360° rotačný systém čepelí z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje bezpečnú a bezbolestnú starostlivosť a zakaždým požadované výsledky. Ani tie najjemnejšie chĺpky nemajú šancu: sofistikovaná technológia Vision osvetľuje zastrihávanú oblasť tak, aby vám neunikol žiadny chĺpok. Je 100 % vodotesný na jednoduché čistenie a s výdržou až tri hodiny je zastrihávač Wet & Dry Vision pripravený pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Technické parametre / porovnanie

PRESNOSŤ
Funkcia Vision    
Oblasti zastrihnutia Uši a nos  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Typ batérie AA 1.5V  
COMFORT OF USE
Čistenie Plne umývateľné  
Technické špecifikácie
Voltage 1 x 1.5  V
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.