ROWENTA VIRTUO XPERT TN3840F4

VIRTUO XPERT TN3840F4
Spoľahlivý a prvotriedny výkon pri zastrihávaní
So zastrihávačom fúzov Rowenta Virtuo si užijete dlhodobý výkon a dokonalé zastrihnutie jedným ťahom, a to aj pri hustejších fúzoch. Tento zastrihávač sa skvele prispôsobí akejkoľvek dĺžke fúzov. Vďaka presnému nastaveniu, ktoré ponúka 39 dĺžok zastrihnutia, ľahko zvládnete akúkoľvek úpravu brady a fúzov. Jeho antikorové čepele s titánovým povrchom sú prísľubom optimálnej ostrosti na každý deň, zatiaľ čo bezkonkurenčná 180-minútová výdrž batérie a digitálne monitorovanie jej stavu nabitia zabezpečia nerušené a bezstarostné používanie.

Referenčné číslo : TN3840F4

Výhodyproduktu

Zastrihávač fúzov Rowenta Virtuo: Dokonalý výkon

S pánskym zastrihávačom fúzov Rowenta Virtuo budete vždy vyzerať upravene. Jeho antikorové čepele s titánovým povrchom zaistia dlhotrvajúcu ostrosť a dokonalé zastrihávanie jediným ťahom, aj pri tých najhustejších fúzoch. Zastrihávač sa postará o všetky typy brady a fúzov, od dlhých po krátke vďaka možnostiam nastavenia (možnosť vybrať si spomedzi 39 dĺžok) s presnosťou nastavenia na 0,5 mm - pre dokonalú úpravu. Jeho lítiovo-iónová batéria s dlhou výdržou súčasne ponúka až 180 minút prevádzkovej doby s funkciou rýchleho dobitia, už za 90 minút. Je vybavený digitálnym indikátorom nabitia batérie pre bezstarostné použitie. Už nikdy sa vám nevybije batéria! Navyše, možnosť použitia s káblom i bez kábla zvyšuje praktickosť použitia. Tento zastrihávač fúzov má moderný dizajn, spolu s umývateľnými čepeľami zabezpečí dokonalú hygienu a disponuje USB káblom a kvalitným protinárazovým cestovným puzdrom na jednoduché skladovanie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6500 ot./min.  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Nastavitelné koliesko  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 39  mm
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 39  
2  
3 day beard and long beard  
Prevádzková doba 180 min  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LCD  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Farba MODRÁ DEEP DIVE  
Napätie 100-240  V
Iné Systém uzamykania hrebeňového nadstavca  
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.