ROWENTA VIRTUO STYLE TN3800F4

VIRTUO STYLE TN3800F4
Dokonalá presnosť na perfektnú úpravu fúzov
So zastrihávačom fúzov Rowenta Virtuo si užijete dlhodobý výkon a dokonalé zastrihnutie jedným ťahom, a to aj pri hustejších fúzoch. Výborne sa prispôsobí akejkoľvek dĺžke fúzov. Vďaka presnému nastaveniu zastrihávača, ktorý ponúka 39 dĺžok zastrihnutia, ľahko dosiahnete požadovanú úpravu. Jeho mimoriadne dlhá výdrž batérie, až dva mesiace bez nutnosti dobíjania*, a systém monitorovania batérie s LED indikátorom poskytujú nerušené a bezstarostné používanie, nech už ste kdekoľvek. * Pri 5-minútovom holení trikrát týždenne.

Referenčné číslo : TN3800F4

Výhodyproduktu

Zastrihávač fúzov Rowenta Virtuo: Maximálna precíznosť

S pánskym zastrihávačom fúzov Rowenta Virtuo budete vždy vyzerať upravene. Jeho antikorové čepele s titánovým povrchom zaistia dlhotrvajúcu ostrosť a dokonalé zastrihávanie jediným ťahom, aj pri tých najhustejších fúzoch. Zastrihávač sa postará o všetky typy brady a fúzov, od dlhých po krátke, zvolená dĺžka zastrihnutia (možnosť vybrať si spomedzi 39 dĺžok) s presnosťou nastavenia na 0,5 mm - umožní úpravu do posledného detailu. Jeho lítiovo-iónová batéria s dlhou výdržou súčasne ponúka až 120 minút prevádzkovej doby s funkciou rýchleho dobitia, už za 90 minút. LED indikátor výdrže zabezpečí presné monitorovanie stavu batérie, čo znamená, že zastrihávač sa vám už nikdy nevybije. Navyše, možnosť použitia s káblom i bez kábla zvyšuje praktickosť použitia. Tento zastrihávač fúzov má moderný dizajn, spolu s umývateľnými čepeľami zabezpečí dokonalú hygienu a disponuje USB káblom, ktorý umožní dobíjanie, a praktickým obalom na jednoduché skladovanie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6500 ot./min.  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Nastavitelné koliesko  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 39  mm
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 39  
2  
Prevádzková doba 180 min  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Skladovanie Puzdro  
Technické špecifikácie
Farba ŠEDÁ Mink  
Napätie 100-240  V
Iné Systém uzamykania hrebeňového nadstavca  
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.