ROWENTA STYLIS TN2800F4

STYLIS TN2800F4
DOKONALE UPRAVENÉ FÚZY KAŽDÝ DEŇ

Zastrihávač Rowenta Stylis dokonale upraví vaše fúzy. Ostré čepele z hygienickej antikorovej ocele so samoostriacou technológiou a širokými možnosťami presného nastavenia dĺžky zaistia dokonalé fúzy každý deň. Ľahko sa používa a je vybavený ultra dlhou, 90-minútovou prevádzkovou dobou. Tento zastrihávač brady je ideálnym nástrojom aj na vaše cesty, a môžete ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Referenčné číslo : TN2800F4

NABÍJACÍ ZASTRIHÁVAČ FÚZOV S DLHODOBOU ÚČINNOSŤOU

Vysoko výkonný pánsky zastrihávač fúzov Stylis pre mužov udrží vaše fúzy dokonale upravenú každý deň. Je vybavený ostrými čepeľami z hygienickej antikorovej ocele, strih je vždy presný a účinný. S jedenástimi nastaviteľnými dĺžkami od 0,5 do 10 mm s presnosťou nastavenia na 1 mm zaisťuje dokonalé výsledky podľa Vašich predstáv. Batérie s ultra dlhou životnosťou 90 minút a dobíjanie pomocou USB kábelu znamená, že Váš zastrihávač Stylis je vždy pripravený na použitie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Nehrdzavejúca oceľ  
Typ motora DC Motor  
Rýchlosť motoru (ot/min) 7500 rpm  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 0.5 to 10 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 11  
Prevádzková doba 90 min  
Typ batérie NiMh  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Technické špecifikácie
Farba Čierna / Modrá  
Napätie 100-240  V
Iné Uzamykací systém hrebeňového nástavca, klasické alebo USB nabíjanie  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.